Edukacja wczesnoszkolna
Wigilia w klasie III b
21.12.2012

To jest nasza ostatnia Wigilia z naszą Panią Grażyną Ludwinek. Wszyscy składaliśmy sobie życzenia, łamaliśmy się opłatkiem i zjedliśmy to, co nasze mamy przygotowały. Później odbył się konkurs kolęd – w większych i mniejszych zespołach.

Klasowa Wigilia w klasie II „b”
18.12.2012
To nasza tradycja. Na tę uroczystość w naszej klasie przychodzą mamy, tatusiowie, babcie dziadkowie, rodzeństwo i oczywiście siostra, która uczy nas religii. Nasza wychowawczyni przygotowała z nami program słowno –muzyczny z wierszami i kolędami świątecznymi.
Zebranie inaczej
10.12.2012
    Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie Pani wychowawczyni Ewy Wrzoskiewicz-Loch oraz naszych dzieci na wyjątkowe zebranie. Odbyło ono się w grudniu 2012 roku. Zamiast tradycyjnego spotkania wychowawcy z rodzicami miał miejsce wspaniały występ naszych pociech.