Edukacja wczesnoszkolna
Lekcje w kieleckich muzeach
15.10.2012
  Wzorem lat ubiegłych uczniowie klas 0,1,2,3 chętnie uczestniczą w zajęciach organizowanych przez Muzeum Narodowe w Kielcach (Pałac Biskupów Krakowski, Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego , Muzeum Dialogu Kultur ) , Muzeum Zabawek I Zabawy  w Kielcach , Muzeum Wsi Kieleckiej czy Muzeum  Diecezjalne w Kielcach.
DZIECI Z FATIMY
10.10.2012

Koło teatralne z klasy III „c” z wielką przyjemnością i zaangażowaniem przygotowało pod czujnym okiem siostry Elżbiety inscenizację zatytułowaną  ,, DZIECI Z FATIMY , która zaprezentowana została 7 października w Parafii Św. Wojciecha w Kielcach.

WYWIAD ZE STASIEM KOSTKĄ
10.10.2012

Z okazji święta patrona dzieci i młodzieży Św. Stanisława Kostki uczniowie edukacji wczesnoszkolnej pod kierunkiem siostry Elżbiety Piętki przygotowali krótką inscenizację pt. „Wywiad ze Stasiem Kostką”.