Edukacja wczesnoszkolna
Zebranie inaczej
10.12.2012
    Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie Pani wychowawczyni Ewy Wrzoskiewicz-Loch oraz naszych dzieci na wyjątkowe zebranie. Odbyło ono się w grudniu 2012 roku. Zamiast tradycyjnego spotkania wychowawcy z rodzicami miał miejsce wspaniały występ naszych pociech.
Z MIKOŁAJEM DO LOP-u
06.12.2012

Mikołaj, prezenty, uśmiechy na twarzy i wizyta w Lop – ie. Tak się rozpoczął dzień 6 grudnia 2012 roku. Cieszyliśmy się podwójnie, bo na lekcjach z Panią Beatką zawsze jest bardzo ciekawie i twórczo.
Nasza Grenlandia.
21.11.2012

Dzisiaj skończyliśmy /czyli kl. III b/ omawiać lekturę „Anaruk, chłopiec z Grenlandii” Aliny i Czesława Centkiewiczów. Lektura bardzo nam się podobała, chociaż nie chcielibyśmy mieszkać w igloo. Szukaliśmy w Internecie informacji o zwierzętach zamieszkujących Grenlandię.