Edukacja wczesnoszkolna
NOWY ROK SZKOLNY
02.09.2013
W słoneczny - poniedziałek 2 września 2013 r. Uczniowie klas 0 - III spotkali się ze swoimi wychowawcami po raz pierwszy po wakacjach. Rozmowom nie było końca. Każdy chciał jak najszybciej opowiedzieć o wakacyjnych przygodach swojej pani, koleżankom i kolegom.Trochę nieśmiało rozglądali się uczniowie zerówki i klas pierwszych. Dla większości szkoła jest jeszcze nieznana. Nie bardzo wiedzą, czego się można spodziewać?
WAKACJE
28.06.2013
Ostatni dzień w szkole… oczywiście ostatni w tym roku szkolnym. Takie dni są przyjemne.Uroczyste występy koleżanek kolegów, nagrody, dyplomy i świadectwa.

A potem:

„Pojedziemy na wakacje
                   Razem z mamą,
                                  Razem z tatą.”
PODSUMOWANIE NASZEJ pracy
27.06.2013
Nareszcie koniec zajęć!
Dziś, 27 czerwca 2013 r. nadszedł czas na podsumowanie ciężkiej pracy uczniów klas I - III. Nagrodzono zwycięzców szkolnych konkursów.