Edukacja wczesnoszkolna
Klasowa Wigilia w klasie II „b”
18.12.2012
To nasza tradycja. Na tę uroczystość w naszej klasie przychodzą mamy, tatusiowie, babcie dziadkowie, rodzeństwo i oczywiście siostra, która uczy nas religii. Nasza wychowawczyni przygotowała z nami program słowno –muzyczny z wierszami i kolędami świątecznymi.
Zebranie inaczej
10.12.2012
    Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie Pani wychowawczyni Ewy Wrzoskiewicz-Loch oraz naszych dzieci na wyjątkowe zebranie. Odbyło ono się w grudniu 2012 roku. Zamiast tradycyjnego spotkania wychowawcy z rodzicami miał miejsce wspaniały występ naszych pociech.
Z MIKOŁAJEM DO LOP-u
06.12.2012

Mikołaj, prezenty, uśmiechy na twarzy i wizyta w Lop – ie. Tak się rozpoczął dzień 6 grudnia 2012 roku. Cieszyliśmy się podwójnie, bo na lekcjach z Panią Beatką zawsze jest bardzo ciekawie i twórczo.