Edukacja wczesnoszkolna
Pierwsza pomoc przedmedyczna w klasie IIIb
10.05.2013
   26 kwietnia pani Bożena Bedla przeprowadziła w naszej klasie (III b) szkolenie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Celem zajęć było przedstawienie prawidłowego postępowania z poszkodowanym ...
Widowiskowa lekcja historii w Samsonowie
02.05.2013
   Tłumy ludzi przyciągnęło organizowane przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej „Jodła” widowisko historyczne „W obronie biało-czerwonej”, które odbyło się w czwartek, 2 maja, na placu obok ruin pieca hutniczego „Józef” w Samsonowie, w gminie Zagnańsk.
Pierwsza pomoc
17.04.2013
Uczniowie klas młodszych poznają zasady pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenia prowadzi cyklicznie pani Bożena Bedla. W klasie II "a" zajęcia były prawdziwą sensacją.  Fantom, telefon, własnoręczna resuscytacja. W taki sposób na prawdę można się czegoś nauczyć!