Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach/ Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja wczesnoszkolna
Z MIKOŁAJEM DO LOP-u
06.12.2012

Mikołaj, prezenty, uśmiechy na twarzy i wizyta w Lop – ie. Tak się rozpoczął dzień 6 grudnia 2012 roku. Cieszyliśmy się podwójnie, bo na lekcjach z Panią Beatką zawsze jest bardzo ciekawie i twórczo.
Nasza Grenlandia.
21.11.2012

Dzisiaj skończyliśmy /czyli kl. III b/ omawiać lekturę „Anaruk, chłopiec z Grenlandii” Aliny i Czesława Centkiewiczów. Lektura bardzo nam się podobała, chociaż nie chcielibyśmy mieszkać w igloo. Szukaliśmy w Internecie informacji o zwierzętach zamieszkujących Grenlandię.

LEKCJA O JANUSZU KORCZAKU
15.11.2012
     Rok 2012 został decyzją Sejmu ogłoszony rokiem Janusza Korczaka.  Znajomość jego losów, twórczości, podejmowanych działań jest dziś bardzo słaba, dlatego uczniowie klas gimnazjalnych z naszej szkoły uznali, że idea przybliżenia uczniom klas młodszych sylwetki Janusza Korczaka jest bardzo cenna.