Edukacja wczesnoszkolna
DZIECI Z FATIMY
10.10.2012

Koło teatralne z klasy III „c” z wielką przyjemnością i zaangażowaniem przygotowało pod czujnym okiem siostry Elżbiety inscenizację zatytułowaną  ,, DZIECI Z FATIMY , która zaprezentowana została 7 października w Parafii Św. Wojciecha w Kielcach.

WYWIAD ZE STASIEM KOSTKĄ
10.10.2012

Z okazji święta patrona dzieci i młodzieży Św. Stanisława Kostki uczniowie edukacji wczesnoszkolnej pod kierunkiem siostry Elżbiety Piętki przygotowali krótką inscenizację pt. „Wywiad ze Stasiem Kostką”.
Pasowanie na ucznia klasy pierwszej
27.09.2012
Pasowanie na ucznia klasy I kończy proces adaptacyjny pierwszoklasistów i rodziców w nowym środowisku, jakim jest szkoła. Adaptacja dotyczy zarówno dzieci, jak i  ich bliskich. Dzieci w tym czasie przyzwyczaiły się i zaakceptowały nową sytuację.