Edukacja wczesnoszkolna
II miejsce Ady w konkursie...
12.12.2017
7 grudnia  na scenie Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach odbył się finał V Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem "Podróże małe i duże". Jury występy finalistów oceniało m.in. pod względem doboru tekstu, pamięciowego opanowania utworu, interpretacji i kultury słowa.

Spotkanie z Mikołajem w Muzeum Narodowym
11.12.2017
8 grudnia 2017 r. uczniowie klas 1a i 1b zostali zaproszeni do Muzeum Narodowego na spotkanie z Mikołajem. Każde dziecko wykonało własną maskę karnawałową. W trakcie spotkania z Mikołajem dzieci poznały legendy związane z postacią tego znanego i lubianego świętego.

Mikołaj w kl. I
08.12.2017
     Już od pierwszej lekcji dzieci były niezwykle poruszone. Literki jakoś nie chciały się napisać, liczenie też nie wychodziło zbyt dobrze. Każdy z niepokojem spoglądał na drzwi.
Przyjdzie, czy nie przyjdzie?
Kto?   Oczywiście MIKOŁAJ!