Edukacja wczesnoszkolna
Warsztaty w Słoneczku
09.11.2012

Już trzeci rok razem ze swoją wychowawczynią mgr Grażyną Ludwinek gościliśmy w Klubie Osiedlowym „Słoneczko” na warsztatach plastycznych. Tym razem dowiedzieliśmy się... co to jest impresjonizm?

Lekcje w kieleckich muzeach
15.10.2012
  Wzorem lat ubiegłych uczniowie klas 0,1,2,3 chętnie uczestniczą w zajęciach organizowanych przez Muzeum Narodowe w Kielcach (Pałac Biskupów Krakowski, Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego , Muzeum Dialogu Kultur ) , Muzeum Zabawek I Zabawy  w Kielcach , Muzeum Wsi Kieleckiej czy Muzeum  Diecezjalne w Kielcach.
DZIECI Z FATIMY
10.10.2012

Koło teatralne z klasy III „c” z wielką przyjemnością i zaangażowaniem przygotowało pod czujnym okiem siostry Elżbiety inscenizację zatytułowaną  ,, DZIECI Z FATIMY , która zaprezentowana została 7 października w Parafii Św. Wojciecha w Kielcach.