W bieżącym roku szkolnym 2017/2018
Jest jedna "zerówka"- oddział przedszkolny, w pięknej, dużej sali.

Są dwie klasy pierwsze, dwie drugie i trzy trzecie.
Wszystkie klasy uczą się w pierwszym pawilonie, w głównym budynku naszej szkoły.

Zajęcia ruchowe odbywają się w małej salce gimnastycznej nr 15, a gdy jest ciepło bawimy się na szkolnej "łące".

Mamy też piękne i nowoczesne boiska, które zdobyliśmy w ramach "funduszy obywatelskich".
   A naprawdę jest się czym pochwalić.
Piękne obiekty pokryte tartanem, tylko bić rekordy!
   Przez okna naszych sal możemy nieraz podziwiać harce kolegów na naszym mini placu zabaw (między pawilonami I i II).
   A któż nie lubi małych wygibasów, my je traktujemy jako ćwiczenia śródlekcyjne.
   A sprzęt mamy coraz sprawniejszy, co jest także zasługą naszych Rodziców, będących sponsorami naszych szkolnych potrzeb.

Zajęcia komputerowe mamy w sali nr 3 - komputerowej. Natomiast zajęcia dodatkowe - w salce 3 a.

Przed i po zajęciach uczymy się i bawimy, a także odrabiamy lekcje w szkolnej świetlicy.

A najlepsze obiadki czekają na nas w jadalni.

Na przerwach można się wesoło bawić