tel: +48 41 367 61 95

Konkursy międzyszkolne 2016/2017
Konkurs Plastyczny "Jestem bezpieczny na drodze",
org.: Komenda Straży Miejskiej w Kielcach. 
W kategorii III /8, 9, 10-latki/ nagrody otrzymali:
II miejsce:     Martyna Borek   kl. III a
III miejsce:    Kajetan Ćwiek   kl. III a 
WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:
Kategoria I       /3, 4, 5-latki/   Wiktor Witecki       oddział przedszkolny 
Kategoria II     /6, 7-laki/         Liliana Brzezińska   kl. I a 
Kategoria III   /8, 9, 10-latki/   Kalina Krzysztofik    kl.  III a
Pozostali uczestnicy otrzymali upominki za walory artystyczne:
Oddział przedszkolny:  Urszula Banak, Laura Hłasko, Adam  Kowalski, Adrian Maj, Marta Morawiecka, Antoni Staszewski, Oskar Stępień, Wiktor Strząbała, Zofia  Szostak, Kacper Ziach
Klasa I a:    Oskar Barchan, Laura Krakowiak, Emilia Muter, Barbara Węgrzyn,
Klasa I b:    Aleksandra Madej
Klasa II b:   Julia Banaś, Piotr Czekaj, Sandra Głowacka, Natalia Kwiatek, Maja Ozga, Patryk Plisak,
                      Paweł Zacharski
Klasa  II c:   Zofia Krzyżanowska, Michelle Vitale
Klasa III a:   Lidia Kwietniewska, Ewelina Olech
Klasa III b:   Michał Pawłowski, Bartosz Stępień, Wiktoria Zając
Klasa III c:   Laura Bednarska, Micha Cedro, Aleksandra Cendrowska, Julia Drążek, Marietta Jedynak, Antonina Kuszewska, Jakub Lurzyński, Aneta Mastalerz,  Maciej Mikołajczyk, Maria Podstawka

Ogólnopolski Konkurs Plastycznym dla przedszkoli i ich rodzin "Uśmiech dziecka"
  VI Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej "Akademia Aquafresh".
Uczniowie z oddziału "0"  
W konkursie przyznanych zostało  54 nagrody w tym: 6 wyróżnień, (za 2 - 7 miejsce).
Wyróżnienie -7  miejsce  -    Adrian Maj
5 nagród, (za 21 -25 miejsce).
    22 miejsce  -  Maria Cedro,   23 miejsce  -  Marta Morawiecka,   24 miejsce  -  Oskar Stępień  
29 nagród (za 26 - 54 miejsce).  
    28 miejsce   - Antoni Staszewski,   40 miejsce   - Filip Komorowski,   41 miejsce   - Laura Hłasko  

XVII Międzyszkolny Konkurs Recytatorsko - Plastyczny pod hasłem "Co słonko widziało"
I miejsce       Karolina Cedro kl. III a
III miejsce     Klara Kopacz   kl. III a

Międzyświetlicowy Konkurs  Plastyczno-Techniczny "Anioły, aniołki, aniołeczki"
I miejsce      Kalina Krzysztofik   kl. III a

Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda...!
I miejsce    Borek Martyna, Cedro Karolina, Dębiec Wiktoria, Kopacz Klara,
                       Kozubek Zuzanna, Kwietniewska Lidia, Pedrycz Amelia       kl. III a
Wyróżnienie wśród solistów         Martyna Borek    kl. III a

Konkurs Plastyczny Straży Miejskiej "Projekt kolorowanki"
III miejsce     Amelia Pedrycz, Ewelina Olech  kl. III a
Wyróżnienia za walory artystyczne:  Marta Nyk, Kalina Krzysztofik kl. III a

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno-Techniczny "Maska Karnawałowa"
I miejsce     Martyna Borek  kl. III a

Międzyszkolny Konkurs Literacko -  Plastyczny  "My się zimy nie boimy"
III miejsce     Ewelina Olech   kl. III a
Wyróżnienie - Martyna Borek kl. III a

XII Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Świętokrzyska zima w fotografice dziecięcej"
II miejsce    Oskar Kowalik kl. III a

V Międzyświetlicowy Konkurs Piosenki Harcerskiej
I miejsce     Martyna Borek   kl. III a 

XXII Międzyszkolny Konkurs "Zabawa z Ortografią"
Finaliści: Laura Bednarska kl.III c

XVII Międzyszkolny Konkurs "I Ty możesz zostać mistrzem ortografii"
Finaliści:    Wiktoria Dębiec kl. III a,       Wojciech Sieja kl. III c

XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni"
Wyróżnienie: Kacper Krakowiak kl. III c

XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Geniuszek"
Finaliści:   Wojciech Sieja kl. III c,   Ewelina Olech kl. III a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno Techniczny "Ozdoba wielkanocna"

Wyróżnienie:    Martyna Tymko kl. III a


 XVI Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Ekologiczny "Wyprawa do lasu"

Finalistka:  Kalina Krzysztofik kl. III a


XXIII Międzyszkolny Konkurs Literacki - "Czytam i tworzę"

Finalistka:   Ewelina Olech kl. III a


IX FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ - CHĘCINY 2017, "Piosenka jest dobra na wszystko".

Wyróżnienie:    Martyna Borek kl. III a


Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "MAŁY SŁOWIK"

Finalistka:         Karolina Cedro kl. III a

Wyróżnienie:    Martynka Borek kl. III a


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Wiersze Juliana Tuwima"

III miejsce:     Karolina Cedro kl. III a


Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Jesienne dary natury"

org. przez Świetlicę Wspierająco-Integrującą "Plus" w Kielcach

I miejsce          Natalia Kowalik   kl. I a

III miejsce        Emilia Muter       kl. I a

Wyróżnienie:    Greta Iżyk           kl. I a


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "W poszukiwaniu urokliwych miejsc miasta"

organizowany przez SP 25 w Kielcach 

I miejsce          Barbara Węgrzyn   kl. I a

Wyróżnienia:   Natalia Kowalik, Adrianna Stąpór, Aleksander Pawlak, Greta Iżyk   kl. I a
                             Kalina Krzysztofik   kl. III a