tel: +48 41 367 61 95

Konkursy szkolne 2016/2017
Konkurs plastyczny pod hasłem "Bezpieczna droga szkoły"
Wśród laureatów znaleźli się:
Klasy I
I miejsce     - Liliana Brzezińska kl. I a
II miejsce    - Aleksandra Madej kl. I b
III miejsce   - Emilia Muter kl. I a 
Klasy II
I miejsce     - Natalia Kwiatek kl. II b
II miejsce    - Maja Ozga kl. II b
III miejsce  - Zofia Krzyżanowska kl. II c 
Klasy III
I miejsce     - Kajetan Ćwiek kl. III a
II miejsce    - Jakub Lurzyński kl. III c
III miejsce   - Bartosz Stępień kl. III b
Wyróżnienia otrzymali:
Oskar Barchan kl. I a,  Dawid Jamioł kl. I a,  Natalia Kowalik kl. I a, Laura Krakowiak kl. Ia,  Adrianna Stąpór kl. I a,  Barbara Węgrzyn kl. I a,
Olga Jaworska kl. II b, Zuzanna Duda kl. II b, Patryk Plisak kl. II b,
Sandra Głowacka kl. II b,  Piotr Czekaj kl. II b, 
Kinga Ksel kl. II c, Michelle Vitale kl. II c, 
Martyna Borek kl. III a,  Karolina Cedro kl. III a,  Alek Kozieł kl. III a,
Kalina Krzysztofik kl. III a,  Lidia Kwietniewska kl. III a,  Filip Nobis kl. III a,  
Ewelina Olech kl. III a,  Amelia Pedrycz kl. III a,  Klaudia Prędka kl. III a, 
Martyna Tymko kl. III a, 
Michał Pawłowski kl. III b,
Michał Cedro kl. III c,  Marietta Jedynak kl. III c,  Antonina Kuszewska kl. III c,
Maciej Mikołajczyk kl. III c 

Konkurs plastyczny "Jan Paweł - świadek miłosierdzia"
I miejsce      Klaudia Prędka,  Martyna Tymko  kl. III a,    Barbara Węgrzyn kl. I a
II miejsce      Ewelina Olech, Marta Nyk          kl. III a
III miejsce     Piotr Oulidi Gołąbek                  kl. III a
Wyróżnienia:   Klara Kopacz, Alek Kozieł         kl. III a,    Adrianna Stąpór  kl. I a

Konkurs recytatorski pod hasłem "Brzechwa dzieciom"
I miejsce     nagrody szczególne Martyna Borek, Klara Kopacz     kl. III a

Konkurs fotograficzny pod hasłem "Świętokrzyska jesień w obiektywie"
III miejsce        Martyna Borek, Kalina Krzysztofik     kl. III a
Wyróżnienia:     Amelia Pedrycz, Martyna Borek         kl. III a

 Konkurs plastyczno-techniczny "Ozdoby choinkowe"
I miejsce       Piotr Oulidi-Gołabek    kl. III a
II miejsce      Adrianna Kowalik        kl. I a
III miejsce     Kajetan Ćwiek            kl. III a,   
Wyróżnienia:    Kalina Krzysztofik    kl. III a,    Adrianna Stąpór kl. I a
Wyróżnienie specjalne za udział całej klasy w konkursieklasa I a

Świetlicowy konkurs znajomości książki /lektury/A.Lindgren "Dzieci z Bullerbyn"
dla uczniów klas trzecich.
I miejsce    -    Wiktoria Dębiec   kl. III a
II miejsce   -    Michał Cedro       kl. III c
III miejsce  -    Karolina Cedro     kl. III a 
Wyróżnienia:   Ewelina Olech, Julia Jopkiewicz i Klaudia Prędka    kl. III a
________________________________________________________________________________
VII Szkolny Konkurs "Matematyczny Tor Przeszkód" dla uczniów klas trzecich
I miejsce     -   Wojciech Sieja kl. III c
II miejsce    -   Ewelina Olech kl. III a
III miejsce   -   Jakub Konat kl. III b
Wyróżnienia:   Bartosz Stępień kl. III b, Klara Kopacz kl. III a, Michał Cedro kl. III c
____________________________________________________________________________________

Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wiosna w obiektywie"

I miejsce        Wiktoria Dębiec     kl. III a

II miejsce       Natalia Kowalik       kl. I a

III miejsce      Nikola Dębiec          kl. "0"

Wyróżnienia:   Emilia Muter kl. I a,  Kinga Ksel kl. II c,  Oskar Kowalik kl. III a, 

                            Zuzanna Kozubek kl. III a 


 Szkolny Konkurs Wiedzy "Omnibus" dla kl. II i III

 

Omnibus klas II:      Patryk Plisak - uczeń klasy II b
Omnibus klasy II a -  Konrad Filipczuk
Omnibus klasy II c -  Jan Majerczyk 
Omnibus klas III:      Wojciech Sieja - uczeń klasy III c
Omnibus klasy III a -  Piotr Oulidi - Gołąbek
Omnibus klasy III b -  Bartosz Stępień