Zajęcia plastyczne - praca z mandalą
15.03.2017
Mandala to rysunek na planie koła, technika plastyczna, która wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza "koło życia, cały świat, święty krąg". Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości.
Chronimy dzieci
15.03.2017
W oddziale przedszkolnym prowadzone są od marca zajęcia pt. "Chronimy dzieci", których scenariusz oparty jest na programie Fundacji "Dajemy dzieciom siłę". Celem zajęć jest przekazanie dzieciom wiedzy na temat zagrożeń oraz rozwijanie umiejętności ochrony w sytuacjach wystąpienia przemocy...
Piosenka Harcerska - Konkurs