Chronimy dzieci
15.03.2017
W oddziale przedszkolnym prowadzone są od marca zajęcia pt. "Chronimy dzieci", których scenariusz oparty jest na programie Fundacji "Dajemy dzieciom siłę". Celem zajęć jest przekazanie dzieciom wiedzy na temat zagrożeń oraz rozwijanie umiejętności ochrony w sytuacjach wystąpienia przemocy...
Piosenka Harcerska - Konkurs
09.03.2017
Dzisiaj odbył się V Międzyświetlicowy Konkurs Piosenki Harcerskiej w SP-20 w Kielcach. Naszą świetlicę reprezentowała uczennica Martynka Borek z klasy III a. Poziom był jak co roku bardzo wysoki, wszystkie dzieci śpiewały piękne znane piosenki harcerskie

Spotkanie ze Strażą Miejską
09.03.2017
9 marca odwiedziła nas Pani Iza, pracownik Straży Miejskiej. Tematem spotkania były zasady postępowania podczas spotkań z nieznajomymi zwierzętami. Pogadanka  rozpoczęła się od wypowiedzi dzieci na temat opieki nad zwierzętami domowymi.