Szkoła podst. IV - VIII
Wycieczka do Wieliczki
29.05.2013
   Kopalnia soli „Wieliczka” to obiekt, który czynny jest od średniowiecza do dnia dzisiejszego. Została ona wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Jest to kopalnia soli kamiennej. Jej historia sięga XII wieku, kiedy w Wieliczce  odkryto złoża soli.
Dzień Matki z przedstawieniem
27.05.2013
    Po wielu próbach i wytężonej pracy w kole teatralnym uczniowie klas IVa, VIa i VIc zaprezentowali z okazji Dnia Matki inscenizację pt.: „Alicja w Krainie Czarów”. Przedstawienie miało miejsce 27 maja 2013 roku, w jadalni Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6.
Konkurs Zdrowe środowisko to zdrowy czlowiek
25.05.2013
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 18 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Kielcach zorganizował Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki pt.: „Zdrowe środowisko to zdrowy człowiek”. Konkurs skierowany był do uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów.