tel: +48 41 367 61 95

Szkolne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

 

 

   Szkolne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym, odbywały się w dniach 2, 9 i 16 grudnia 2014 r. Według punktacji turniejów po trzykrotnych zawodach przedstawiamy zwycięzców rywalizacji.

 

Punktacja turnieju:

 

I miejsce - 13 punktów

II miejsce - 12 punktów

III miejsce - 11 punktów

IV - 10 pkt
V - 9 pkt
VI - 8 pkt
VII - 7 pkt
VIII - 6 pkt

IX - 5 pkt 

X - 4 pkt

XI - 3 pkt

XII - 2 pkt

 udział - 1 pkt

 

 

Zawodnicy według ilości zdobytych punktów po trzech turniejach:

 

Chłopcy

 

  1. Cedro Filip - 38 pkt
  2. Wiącek Bartosz - 28 pkt
  3. Kosela Rafał - 27 pkt
  4. Olesiński Karol - 24 pkt
  5. Niebudek Piotr - 22 pkt
  6. Chmielewski Jakub - 19 pkt
  7. Gąsiorowski Bartłomiej - 15 pkt
  8. Lachowicz Dominik - 13 pkt
  9. Bilski Wiktor - 12 pkt
  10. Białek Gabriel - 10 pkt
  11. Gierak Eryk - 8 pkt
  12. Zgoda Łukasz - 8 pkt
  13. Duda Mikołaj - 5 pkt
 
 Dziewczęta
 
  1. Katarzyna Gądek 39 pkt.
  2. Aleksandra Banak 12 pkt.
  3. Aleksandra Masternak 12 pkt.
 
 

Poniżej przedstawiamy wyniki z każdego turnieju.

 

Wyniki z I turnieju w dniu 2 grudnia 2014 roku

 

Chłopcy

I miejsce - Cedro Filip kl.VI a

II miejsce - Bilski Wiktor kl.VI a

III miejsce - Niebudek Piotr kl.VI a

IV miejsce - Olesiński Karol kl. VI c

V miejsce - Kosela Rafał kl. VI b

VI miejsce - Gierak Eryk kl. VI c

VII-VIII miejsce - Wiącek Bartosz, Zgoda Łukasz

 
 
Dziewczęta
I miejsce - Gądek Katarzyna kl.VI b

 

 

Wyniki z II turnieju w dniu 9 grudnia 2014 roku

 

chłopcy

 

I miejsce - Lachowicz Dominik kl.VI a
II miejsce - Cedro Filip kl.VI a
III miejsce - Niebudek Piotr kl.VI a
IV miejsce - Białek Gabriel kl. VI a
V miejsce - Wiącek Bartosz kl. VI c
VI miejsce  - Kosela Rafał kl. VI b, Chmielewski Jakub kl. VIc
 
dziewczęta
I miejsce - Katarzyna Gądek kl. VI b
II miejsce - Aleksandra Banak kl. VI b

 

 

Wyniki z III turnieju w dniu 16 grudnia 2014 roku

 

Chłopcy

I miejsce - Cedro Filip kl.VI a
II miejsce - Wiącek Bartosz  kl.VIc
III miejsce - Chmielewski Jakub kl.VI c
IV miejsce - Kosela Rafał  kl. VI b
V miejsce - Olesiński Karol kl. VI
VI miejsce - Gąsiorowski Bartłomiej kl. VI c

 

Dziewczęta

I miejsce - Gądek Katarzyna
II miejsce - Aleksandra Masternak
 
 
Organizator: Samorząd Uczniowski Klas IV-VI
Opiekunowie: mgr Lucyna Prędka i mgr Bożena Mrozińska

 



Galeria zdjęć