Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej

17.11 oraz 25.11.2014 r. odbyły się zawody dla dziewcząt w piłce siatkowej.

Uczennice naszej szkoły w składzie:

Aleksandra Banak, Katarzyna Gadek, Aleksandra Krzyżyk, Aleksandra Masternak, Sylwia Pulut, Aleksandra Szczepaniak, Aleksandra Zawadzka, Aleksandra Dulnik, Julia Kmieć, Monika Tobera, Agata Cedro, Klaudia Ramiączek rozegrały cztery mecze, które odbyły się w SP 9 oraz w SP 28. Dziewczęta w końcowej klasyfikacji zajęły 4 miejsce.

Opiekunami zespołu siatkarek były: mgr Lucyna Prędka oraz mgr Bożena Mrozińska.

Podobnie jak dziewczęta, chłopcy również wzięli udział w zawodach, które odbyły się 03.11 i 24.11. 2014 r. w tych samych szkołach. Po wszystkich zmaganiach zajęli trzecie miejsce i awansowali do dalszych rozgrywek, które odbędą się w styczniu 2015 r.

Skład drużyny:
Rafał Kosela, Mikołaj Wojnowski, Krzysztof Daszewski, Dominik Lachowicz, Jacek Zgoda, Piotr Niebudek, Wojciech Cedro, Filip Cedro, Seweryn Tarłowski oraz opiekun mgr Przemysław Długosz.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły, a drużynie chłopców życzymy jak najlepszych wyników w następnych zawodach.