tel: +48 41 367 61 95

Jesienny Turniej Czwartków Lekkoatletycznych

 

 

25.09, 02.10 oraz 09.10.2014 r. odbyły się jesienne "czwartki lekkoatletyczne" dla uczniów szkół podstawowych. Starowali oni w:

  • biegu na 60 m.,
  • rzucie piłeczką palantową,
  • skoku w dal,
  • biegu na 1000 m.
 
Naszą szkołę reprezentowali głównie uczniowie klas V:
  • Adam Potocki,
  • Władysław Chatys,
  • Maja Zgórska,
  • Wiktoria Bogdalczyk,
  • Zuzanna Kalemba,
  • Maja Zegan


Wszyscy startujący starali się uzyskać jak najlepsze wyniki, które zagwarantują im start w rundzie "wiosennej", w kwietniu 2015 r.
 
Wyniki:
 
25.09.2014
 
60 m 
chłopcy - rocznik 2003                                            dziewczęta - rocznik 2003
Adam Potocki - miejsce 10                                  Maja Zgórska - miejsce 19
 
02.10.2014
 
60 m
chłopcy - rocznik 2003                                            dziewczęta - rocznik 2003
Władysław Chatys - miejsce  12                            Wiktoria Bogdalczyk - miejsce 6
                                                                           Zuzanna Kalemba - miejsce 15
                                                                           Maja Zegan - miejsce 16
                                                                           Maja Zgórska - miejsce 17
 
rzut piłeczką palantową
                                                                                dziewczęta - rocznik 2003
                                                                          Maja Zgórska - miejsce 4
                                                                          Wiktoria Bogdalczyk - miejsce 5
                                                                          Zuzanna Kalemba - miejsce 8
                                                                          Maja Zegan - miejsce 9
 
 
skok w dal
chłopcy - rocznik 2003
Władysław Chatys - miejsce 7
Adam Potocki - miejsce 10
 
09.10.2014
 
60 m
 
chłopcy - rocznik 2003                                                dziewczęta - rocznik 2003
Adam Potocki - miejsce 7                                       Wiktoria Bogdalczyk - miejsce 4
                                                                             Zuzanna Kalemba - miejsce 12
 
rzut piłeczką palantową
 
                                                                                   dziewczęta - rocznik 2003
                                                                             Wiktoria Bogdalczyk - miejsce 6
                                                                             Zuzanna Kalemba - miejsce 7
 
skok w dal
chłopcy - rocznik 2003
Władysław Chatys - miejsce 5
Adam Potocki - miejsce 7
 
1000 m
chłopcy - rocznik 2003
Władysław Chatys - miejsce 2
 
 

Opiekunami uczniów  biorących udział w zawodach były: mgr Bożena Mrozińska oraz mgr Lucyna Prędka.

 

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy. Trzymamy kciuki za ich start  w zawodach wiosennych.