Trójbój Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców

Trójbój  Lekkoatletyczny  Chłopców odbył się 17 czerwca 2013 roku, a ta sama konkurencja dla dziewcząt, dzień później, czyli 18 czerwca. Obie konkurencje miały miejsce na Stadionie Lekkoatletycznym w Kielcach przy ulicy Bocznej. Trójbój Lekkoatletyczny skierowany jest do dzieci z klas czwartych. Składa się z biegu na 60 metrów na czas, skoku w dal oraz z rzutu piłką palantową na odległość. Reprezentacja chłopców zdobyła   miejsce VI, otrzymując dyplom.

W skład naszej szkolnej drużyny lekkoatletów weszli  uczniowie:

• Włodarczyk Wiktor IV c,
  • Wiącek Bartosz kl. IV c;
  • Jarząbek Mateusz IV a,
  • Lachowicz Sebastian IV a,
  • Molenda Michał IV a.
Opiekunem drużyny była mgr Lucyna Prędka

Trójbój Lekkoatletyczny Dziewcząt podobnie jak chłopców organizowany był przez Zarząd Miejski Szkolnego Związku Sportowego. W skład naszej reprezentacji lekkoatletek weszły uczennice:
  • Wielińska Karolina IV a,
  • Cedro Agata kl. IV a;
  • Pulut Sylwia IV b,
  • Piórczyk Julia IV b,
  • Krzyżyk Aleksandra kl. IV b

Julii Piórczyk udało się osiągnąć najlepszy skok w dal o długości 365 cm, z czego bardzo się ucieszyłyśmy. Dziewczęta wywalczyły miejsce VIII  w Kielcach.

Opiekunką lekkoatletek była mgr Bożena Mrozińska