Mistrzostwa Kielc

Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych
w siatkówce dziewcząt i chłopców

02.06 i 03.06. 2014r. odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w siatkówce dziewcząt i chłopców dla klas V. Szkoły, które zgłosiły się do turnieju zostały podzielone na trzy grupy, w których rywalizowało po cztery zespoły. W zawodach mogli startować również uczniowie klas czwartych.

Dziewczęta swoje rozgrywki miały w Szkole Podstawowej nr 19, natomiast chłopcy w Szkole Podstawowej nr 28. Oba zespoły zajęły trzecie miejsce w swoich grupach.

Drużyna dziewcząt:
Agata Cedro, Julia Kmieć, Karolina Wielińska, Monika Tobera, Carina Palacz, Aleksandra Dulnik, Aleksandra Szczepaniak, Wiktoria Kmiecik.

Drużyna chłopców:
Rafał Kosela, Mikołaj Wojnowski, Krzysztof Daszewski, Łukasz Zgoda, Marcel Smardzewski, Dominik Lachowicz, Michał Molenda, Marek Młynarczyk.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach.