tel: +48 41 367 61 95

Halowe Mistrzostwa Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym
  
 
 
   22 stycznia 2014 rozpoczęły się w Kielcach Halowe Mistrzostwa Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym, organizowane przez Kielecki Klub Lekkoatletyczny. W dniach 22.01, 29.01, 26.02, 05.03 w hali przy ulicy Bocznej uczniowie zmagali się z trzema konkurencjami sportowymi: skok w dal, bieg na 60 metrów i rzut piłką lekarską - 3 kg. Po każdych zawodach wszystkie uzyskane wyniki uczestników były przeliczane na punkty i w ten sposób ukształtowała się lista najlepszych halowych lekkoatletów.
 
   Szkołę Podstawową reprezentowali uczniowie klas IV i V - 11 dziewcząt oraz 12 chłopców starało się ze wszystkich sił wypaść jak najlepiej.
 
 
W rundach eliminacyjnych najlepsze wyniki uzyskali:
 
 
  • Jarząbek Mateusz
  • Włodarczyk Wiktor
  • Lachowicz Dominik
  • Moskwa Wiktor
  • Kosela Rafał
  • Cedro Filip
  • Potocki Adam
  • Wiącek Bartosz
  • Pulut Sylwia
  • Strząbała Klaudia
  • Dulnik Aleksandra
  • Wielińska Karolina
  • Cedro Agata
  • Wróbel Zuzanna
 

Po rundach eliminacyjnych, w środę - 5 marca wyłoniono najlepszych zawodników i zawodniczki. Wystąpili oni w Finale Mistrzostw w Wieloboju Lekkoatletycznym w środę 12 marca 2014r.

 


Do najlepszych należeli:
 
chłopcy

Klasy V
 
  • Włodarczyk Wiktor - 1 miejsce
  • Wiącek Bartosz - 4 miejsce
  • Lachowicz Dominik - 6 miejsce
  • Jarząbek Mateusz - 9 miejsce
 
Klasy IV
 
 
  • Moskwa Wiktor - 7 miejsce
  • Potocki Adam  - 9 miejsce
 
dziewczęta
 
 Klasy V
 
  • Pulut Sylwia - 1 miejsce
  • Wielińska Karolina - 2 miejsce
 
Klasy IV
 
  • Dulnik Aleksandra - 8 miejsce
 

   Nasza szkoła za zdobycie dużej ilości punktów w klasyfikacji generalnej otrzymała puchar za III miejsce w Kielcach - z rąk Prezesa Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego Grzegorza Furmanka oraz Dyrektora Wydziału Edukacji Kultury i Sportu mgr Mieczysława Tomalę.

 

Lista uczniów reprezentujących naszą szkołę:

 

klasa IV

  • Bogdalczyk Wiktoria
  • Zgórska Maja
  • Strząbała Klaudia
  • Dulnik Aleksandra
  • Brzoza Weronika
  • Szczepaniak Aleksandra
  • Sibila Emila
  • Potocki Adam
  • Czech Jakub
  • Moskwa Wiktor
  • Tarłowski Seweryn
  • Zgoda Jacek
 klasa V
  • Cedro Agata
  • Wielińska Weronika
  • Wróbel Zuzanna
  • Piórczyk Julia
  • Pulut Sylwia,
  • Lachowicz Dominik
  • Cedro Filip
  • Jarząbek Mateusz
  • Kosela Rafał
  • Smardzewski Marcel
  • Wiącek Bartosz
  • Włodarczyk Wiktor
  • Niebudek Piotr


Galeria zdjęć