tel: +48 41 367 61 95

Finał Miejski Mini Volley Cup

8-9 maja 2014 r. w Kielcach w ramach rozgrywek Świętokrzyskie Mini Volley Cup, w Hali Legionów zostały rozegrane finały miejskie grupy żółtej. W turniejach uczestniczyły drużyny, które po 4 rozgrywkach eliminacyjnych zostały sklasyfikowane na miejscach I-X.

Zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a uczestnicy symboliczne nagrody. Drużyny, które zajęły miejsca I-III otrzymały puchary, natomiast każdy zawodnik i trener - medal.

We wszystkich turniejach w grupie żółtej, które zostały rozegrane od października 2013 roku wzięło udział 620 drużyn. Na boiskach w 4 kategoriach wiekowych walczyło ponad 2000 zawodników i zawodniczek.

Do zawodów  finałowych zakwalifikowały  się trzy zespoły dziewcząt oraz cztery zespoły chłopców, uzyskując wysokie lokaty w rozgrywkach.

Dziewczęta

klasa IV

• 15/1  -  9 miejsce (Aleksandra  Dulnik, Aleksandra  Szczepaniak)

klasa V

• 15/1 - 3 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich (Sylwia Pulut, Aleksandra Krzyżyk, Aleksandra Banak, Aleksandra Masternak)
  • 15/2 - 5 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich (Katarzyna Gądek, Julia Kmieć, Karolina Wielińska)

Chłopcy

klasa IV

• 15/3 - 10 miejsce (Michał  Krzepecki, Grzegorz Śliwski)

klasa V

• 15/2 - 10 miejsce (Mikołaj Wojnowski, Krzysztof Daszewski, Rafał Kosela, Łukasz Zgoda)

klasa VI

• 15/1 - 2 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich (Piotr Lisowski, Sebastian Lachowicz, Mateusz Dziopa, Dominik Lachowicz, Wiktor Włodarczyk)
  • 15/3 - 7 miejsce (Rafał Kmieć, Mikołaj Dąbek, Przemysław Łukawski, Bartosz Farmas)