tel: +48 41 367 61 95

Czwartki lekkoatletyczne
 
 
"CZWARTKI" LEKKOATLETYCZNE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 
    W dniach 08.05, 22.05, 26.05, 29.05 odbyły się "czwartki" lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych.
 
Celem tych zawodów jest upowszechnianie sportu dla najmłodszych oraz propagowanie zdrowego stylu życia, jak również zagospodarowanie czasu wolnego uczniów. 
 
Naszą szkołę reprezentowało 38 uczniów, przedstawicieli klas IV-VI:
Anna Nadolna, Julia Nadolna, Róża Litwin, Maja Zegan, Zuzanna Kalemba, Jan Gawlik, Jacek Zgoda, Alicja Tymko, Wiktoria Kmiecik, Julia Lis, Weronika Brzoza, Jakub Czech, Kacper Telka, Piotr Niebudek, Filip Cedro, Dominik Lachowicz, Julia Kmieć, Karolina Wielińska, Julia Piórczyk, Sylwia Pulut, Rafał Kosela, Bartosz Wiącek, Bartosz Gąsiorowski, Karol Olesiński, Patryk Markowicz, Wiktor Włodarczyk, Wiktor Niemczyk, Rafał Kmieć, Mikołaj Dąbek, Bartosz Farmas, Paweł Zieliński, Wojciech Cedro, Piotr Nowak, Sebastian Lachowicz, Maja Zgórska, Wiktoria Bogdalczyk, Natalia Zięba, Natalia Jagodzińska. 
 
Najlepsze wyniki w I rundzie zawodów edycji wiosennej osiągnęli:
 
bieg na 60 m
chłopcy                                                              dziewczęta  
rocznik 2001                                                       rocznik 2002
4 miejsce - Piotr Nowak                                      3 miejsce - Sylwia Pulut
rocznik 2002                                                       4 miejsce - Julia Kmieć  
1 miejsce - Wiktor Włodarczyk
2 miejsce -  Bartosz  Wiącek
 
bieg na 300m                                                     Rzut piłeczką palantową
Chłopcy                                                              Chłopcy
rocznik 2002                                                        rocznik 2002 
1 miejsce - Karol Olesiński                                  2 miejsce - Wiktor  Włodarczyk  
                                                                          4 miejsce - Dominik Lachowicz
 
Skok w dal                                                          skok wzwyż  
Dziewczęta                                                        chłopcy
rocznik 2002                                                       rocznik 2001
4 miejsce - Julia Piórczyk                                   2 miejsce - Rafał Kmieć
                                                                          3 miejsce - Paweł Zieliński 
 
Druga runda zaowocowała również wysokimi lokatami: 
 
Rzut piłeczką palantową                                   Skok wzwyż
dziewczęta                                                        chłopcy
rocznik 2003                                                       rocznik 2001
1 miejsce - Zuzanna Kalemba                             1 miejsce - Rafał Kmieć
                                                                         rocznik 2002
                                                                         1 miejsce - Bartosz Więcek
                                                                         2 miejsce - Wiktor Niemczyk
 
Trzecie i czwarte spotkanie odbyło się częściowo na stadionie i wielofunkcyjnej hali lekkoatletycznej, ze względu na niekorzystne warunki pogodowe: 
 
skok wzwyż                                                      Bieg na 60 m.
chłopcy                                                             chłopcy
rocznik 2001                                                      rocznik 2002
2 miejsce - Rafał Kmieć                                    1 miejsce - Wiktor Włodarczyk
rocznik 2002
1 miejsce - Piotr Niebudek 
 
skok wzwyż
chłopcy
rocznik 2001
2 miejsce - Rafał Kmieć  
rocznik 2002
1 miejsce - Wiktor Włodarczyk
2 miejsce - Wiktor Niemczyk