Halowe Mistrzostwa Kielc SP Wieloboju Lekkoatletycznym

26 lutego oraz 17 marca 2016 r. odbył się trzeci oraz czwarty turniej Halowych Mistrzostw Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych.

Uczniowie mieli do pokonania cztery konkurencje będące całością wieloboju. I tym razem mieliśmy powody do satysfakcji. Dwoje uczniów sięgnęło po najwyższe laury:
  • Jakub Czech z klasy 6b zajął 3 miejsce w biegu na 600 metrów
  • Wiktoria Pastuszka z klasy 5b zajęła 3 miejsce w rzucie piłką lekarską

06 kwietnia uczniowie naszej szkoły stanęli przed ostatnimi konkurencjami, które decydowały o wyłonieniu najlepszych lekkoatletów do finału Kielc. Sportowcy z klas IV-V-VI dołożyli wszelkich starań, aby naszą szkołę reprezentowało jak najwięcej, najlepszych zawodników. Do ścisłego finału zakwalifikowało się w sumie 17 uczniów:

Klasy IV
  • Miłosz  Piotrowski - 4b, Mateusz  Kozłowski - 4b, Antoni Wojtasik - 4b

Klasy  V
  • Ida Gawryjołek - 5b, Michalina Paszek - 5b, Wiktoria  Pastuszka - 5b,
  • Kacper Cedro - 5a,  Wiktor  Kasprzyk - 5a

Klasy  VI
  • Wiktoria Bogdalczyk - 6a,
  • Jakub Czech - 6b, Mikołaj Kaczmarczyk - 6b, Seweryn Tarłowski - 6b, Kacper Jasicki - 6b, Wiktor Moskwa - 6b, Kacper Telka - 6b,
  • Daniel  Buczek - 6a, Kamil Kijanka - 6a

Opiekunami  uczniów podczas  wszystkich zawodów  byli p. Lucyna Prędka oraz p. Przemysław Długosz.