Nasi uczniowie na meczu

08.09.2015 roku, uczniowie klas V i VI pod opieką p. Przemysława Długosza  mieli okazję obejrzeć mecz towarzyski  reprezentacji  Polski oraz Szwecji do lat 21, który cieszył się dużym zainteresowaniem, bowiem na to spotkanie przybyło prawie 11 tysięcy kibiców.

Reprezentacja Polski  zremisowała ze Szwecją 0:0, ale było to piłkarskie święto na Kolporter Arenie. Rozgrywki obejrzało wiele znanych osób. Na trybunach zasiedli między innymi: Zbigniew Boniek - prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, były selekcjoner Stefan Majewski, były reprezentant Polski Andrzej Juskowiak oraz minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.

Przed spotkaniem  odegrano hymny narodowe, a potem zaczęły się już sportowe emocje.

A  jak było zobaczcie sami.