Świętokrzyskie Mini Volley Cup

4 i 5 października  2015 roku  wznowiony został cykl turniejów w mini piłkę siatkową dla  uczniów szkół podstawowych klas  III-VI - ŚWIĘTOKRZYSKIE  MINI VOLLEY  CUP. Rozgrywki prowadzone są w ramach  szkolnych rozgrywek  sportowych, których organizatorem jest Urząd Miasta  Kielce -  Wydział  Edukacji, Kultury i Sportu.

Celem tych zawodów jest propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie do aktywności sportowej dzieci. Naszą szkołę w ciągu dwóch dni rozgrywek reprezentowało 38 uczniów klas III-VI

W pierwszym dniu zawodów  rywalizowali chłopcy, pod opieką  p. Przemysława  Długosza - dwie grupy klas  szóstych oraz jeden uczeń  klasy trzeciej.

Najlepszą  lokatę  uzyskał  Michał  Kopacz z klasy trzeciej zajmując 6 miejsce.

Drugi dzień, to rozgrywki dziewcząt  pod  opieką  p. Lucyny Prędkiej oraz p. Przemysława Długosza.

Najlepszą lokatę wywalczyły dziewczęta z klas szóstych zajmując 4 miejsce. Uczennice z klas czwartych, zajęły 7 miejsce. Zawodniczki z klas trzecich - Zuzanna Kowalik - 3 miejsce, a tuż za nią na czwartym miejscu uplasowała się Hanna Broda.

Warto również wspomnieć, że jest to dopiero pierwszy turniej, a przed naszymi młodymi siatkarzami są jeszcze cztery cykle spotkań, które w przyszłym roku wyłonią finalistów  całego turnieju.

A oto poszczególne składy zespołów:

chłopcy
klasa 6
  • SP 15/1 - Władysław Chatys, Daniel Buczek, Grzegorz Śliwski, Kacper  Zając, Łukasz Zgoda
  • SP 15/2 - Jakub Czech, Mikołaj Kaczmarczyk, Mikołaj Stefański, Kacper Telka, Seweryn Tarłowski
klasa 3
  •  SP 15/1 - Michał Kopacz
dziewczęta

klasa 6
  • SP 15/1 - Aleksandra Dulnik, Aleksandra Szczepaniak, Alicja Tymko, Aleksandra  Zawadzka
  • SP 15/2 - Julia Lis, Wiktoria Kmiecik, Klaudia Strząbała, Anna  Nadolna
klasa 5
  • SP 15/1 - Aleksandra  Grela, Weronika  Bracka, Oliwia Pawlik, Wiktoria Bednarska
  • SP 15/2 - Ida Gawryjołek, Maja Pasek, Laura Bęben, Aleksandra Zając
  • SP 15/3 - Natalia Stelmach, Michalina Paszek, Wiktoria Kasprzyk
klasa 4
  • SP 15/1 - Olga Arabasz, Łucja Niemczyk
  • SP 15/2 - Maja Borkowska, Aleksandra  Szymczyk
  • SP 15/3 - Anna Chudobiecka, Patrycja Strząbała
klasa 3
  • SP 15/1 - Hanna Broda
  • SP 15/2 -Zuzanna  Kowalik

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w zawodach. Trzymamy kciuki za następne  turnieje.