tel: +48 41 367 61 95

Finał Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym
 
 
 
 
III miejsce w Kielcach
 
 
    14 kwietnia 2016r. odbył się Finał Halowych Mistrzostw Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych, do którego przystąpiło dziesięć kieleckich szkół: SP 15, SP 31, SP 33, SP 25, SP 1, SP  5, SP 24, SP 27, SP 28, SK. 
 
    Finałowe zawody połączone były z rozdaniem nagród dla najlepszych młodych lekkoatletów, którzy musieli wystartować w minimum czterech zawodach, aby walczyć o końcowy sukces w całej edycji wieloboju. 
 
     Przez wszystkie turnieje naszą szkołę reprezentowało 50 uczniów klas IV-V-VI, którzy pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego p. Lucyny Prędkiej oraz p. Przemysława Długosza, zmagali się z czterema konkurencjami, aby końcowy wynik był jak najlepszy. 
 
    W dniu finałowych zawodów nasza szkoła reprezentowana była przez siedemnastu najlepszych sportowców: Miłosz Piotrowski, Mateusz Kozłowski, Antoni Wojtasik, Kacper Cedro, Wiktor Kasprzyk Jakub Czech, Mikołaj Kaczmarczyk, Seweryn Tarłowski, Kacper Jasicki, Wiktor Moskwa, Daniel Buczek, Kamil Kijanka, Ida Gawryjołek, Michalina Paszek, Wiktoria Pastuszka, Wiktoria Bogdalczyk. 
 
W HALOWYCH MISTRZOSTWACH KIELC W WIELOBOJU LA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 
nasza szkoła zajęła III miejsce - z wynikiem 58 punktów
oraz I miejsce w kategorii - NAJAKTYWNIEJSZA SZKOŁA PODSTAWOWA. 
 
 Dyplomy otrzymali: Mikołaj Kaczmarczyk z kl. 6b - za zajęcie 5 miejsca oraz Jakub Czech z kl. 6b za zajęcie 6 miejsca w łącznej klasyfikacji. 
 
    Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym turnieju bardzo serdecznie dziękujemy. Dzięki ich wysiłkom nasza szkoła zdobyła zasłużone nagrody.  
 
Lista wszystkich uczniów, którzy brali udział w zawodach:
Olga Arabasz, Maja Borkowska, Anna Chudobiecka, Patrycja Strząbała, Aleksandra Szymczyk, Wiktoria Pastuszka, Oliwia Pawlik, Ida Gawryjołek, Wiktoria Kasprzyk, Maja Pasek, Natalia Stelmach, Aleksandra Zając, Michalina Paszek, Róża Litwin, Aleksandra Bednarska, Wiktoria Bogdalczyk, Zuzanna  Kalemba,  Anna Nadola, Maja Zgórska, Natalia zięba, Wiktoria Kmiecik, Julia Lis, Klaudia Strząbała, Julia Nadolna, Krzysztof Ksel, Miłosz Piotrowski, Mateusz Kozłowski, Mateusz Niebudek, Antoni Wojtasik, Kacper Cedro, Wiktor Kasprzyk, Miłosz Pańtak, Kacper Kaleta, Marcel Kozłowski, Filip Smardzewski, Piotr Sztuflik, Kamil Kijanka, Jacek Zgoda, Daniel Buczek, Władysław Chatys, Kacper Zając, Seweryn Tarłowski, Kacper Jasicki, Jakub Czech, Kacper Telka, Mikołaj Kaczmarczyk, Hubert Cedro, Wiktor Moskwa.


Galeria zdjęć