Mistrzostwa Kielc w Piłce Siatkowej klas V

19 maja 2016 r. - w  Szkole Podstawowej nr 28 - odbyły się Mistrzostwa Kielc w Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych dla klas V.

W pierwszych meczach rywalizowali chłopcy: Jakub Broda, Kacper Cedro, Wiktor Kasprzyk, Konrad Kumorowski, Miłosz Pantak, Jakub Orzechowski, Jakub Stanclik, Filip Smardzewski, Kamil Kijanka, Jacek Zgoda, którzy rozegrali dwa mecze systemem "każdy z każdym".

Ostatecznie zajęli 3 miejsce w grupie.

Po rozgrywkach chłopców do rywalizacji przystąpiły dziewczęta: Ida Gawryjołek, Maja Pasek, Michalina Paszek, Laura Bęben, Natalia Stelmach, Aleksandra Grela, Weronika Bracka, Oiliwia Pawlik, Wiktoria Bednarska, które po bardzo emocjonującym meczu zajęły 2 miejsce w grupie.

Opieka: mgr Lucyna Prędka.

Dziękując uczniom naszej szkoły mamy nadzieję, że przyszły rok szkolny przyniesie lepsze wyniki.