Kielecka Akademia SOS

Turniej mini siatkówki dziewcząt klas czwartych, piątych i szóstych zorganizowany przez Kielecką Akademię Siatkówki, Siatkarski Ośrodek Szkolny i Gimnazjum nr 9 w Kielcach odbył się 30 listopada oraz 03 grudnia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 25.

Cel zawodów:
  • popularyzacja siatkówki wśród dzieci,
  • stworzenie możliwości sportowej rywalizacji między siatkarkami różnych szkół,
  • wyrobienie nawyku systematycznego uprawiania sportu, aktywnego wypoczynku,
  • podniesienie umiejętności siatkarskich,
  • wyłonienie utalentowanych siatkarek do dalszego szkolenia,
  • wymiana przez nauczycieli doświadczeń i metod służących podnoszeniu sprawności fizycznej wśród dzieci.

W zawodach brało udział 12 drużyn klas szóstych,13 klas piątych oraz 11 klas czwartych.

Naszą szkołę reprezentowały:
dwie drużyny klas 6:
  • 15/1 - Dulnik Aleksandra, Szczepaniak Aleksandra, Tymko Alicja, Zawadzka Aleksandra, Strząbała Klaudia -  VI  miejsce
  • 15/2 - Tłuścik Anna, Lis Julia, Kmiecik, Wiktoria, Dudek Aleksandra, Karolina Węgrzyn - X  miejsce.
 Opiekunem drużyn była p. Bożena Mrozińska.

trzy drużyny klas 5
  • 15/1 - Aleksandra Grela, Oliwia Pawlik, Wiktoria Bednarska - XI miejsce
  • 15/2 - Ida  Gawryjołek, Maja Pasek, Michalina Paszek - IX  miejsce
  • 15/3  - Natalia Stelmach, Laura Bęben, Wiktoria Kasprzyk, Aleksandra Zając - X  miejsce

trzy  drużyny  klas 4
  • 15/1 - Olga Arabasz, Łucja Niemczyk - XI  miejsce
  • 15/2 -  Maja Borkowska, Aleksandra Szymczyk - IX  miejsce
  • 15/3 ? Patrycja Strząbała, Anna Chudobiecka - X miejsce

Opiekunem drużyn  była p. Lucyna Prędka

Następne rozgrywki przewidziane są w  lutym, kwietniu i maju 2016 roku. Naszym dzielnym reprezentantkom gratulujemy hartu ducha, sportowej postawy. Trzymamy kciuki za następne rozgrywki.