I Turniej Mini Volley Cup - chłopcy

16 października 2018 r. w Hali Legionów odbyła  się kolejna edycja turniejów w ramach projektu Świętokrzyskie Mini Volley Cup dla chłopców. Etap miejski organizowany jest przez Urząd Miasta Kielce oraz Klub Sportowy Fun Sport Kielce.

Łącznie w klasach III, IV, V i VI wystartowało około 60 uczniów. Nasza szkoła  reprezentowana była przez  chłopców  klas 3 i 4, którzy byli przygotowani przez p. Przemysława Długosza.

Młodzi siatkarze po wszystkich meczach zajęli bardzo dobre lokaty. Podobnie jak w grupie dziewcząt, chłopcy rozegrają jeszcze trzy turnieje eliminacyjne, a wtedy wyłonionych zostanie po 12 najlepszych zespołów do turniejów finałowych.

Klasa 3
Paweł Zacharski  - 2 miejsce

Klasa  4
SP 15/1 - Kmietowicz Kacper, Dawid Turlej - 6 miejsce
SP 15/2 - Majcherczyk Jan, Plisak Patryk - 7 miejsce

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i trzymamy kciuki na następnych turniejach.