Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach/ Osiągnięcia sportowe 2017/2018 » Mistrzostwa Kielc SP w Siatkówce Dziewcząt

Mistrzostwa Kielc SP w Siatkówce Dziewcząt

Finał Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018 organizowany przez Szkolny Związek Sportowy, odbył się w dniach 23 i 31 stycznia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 25.

Były to rozgrywki, w których nasze siatkarki zajęły trzecie miejsce w Kielcach zdobywając puchar, brązowy medal i dyplom.

W skład zwycięskiej drużyny wchodziły:
  • Borkowska Maja - kl. 6b,
  • Strząbała Klaudia, Laskowska Oliwia, Chudobiecka Anna - klasa 6a,
  • Zegadło Klaudia, Broda Hanna, Kowalska Kinga  - klasa 5a
  • Szymczyk Aleksandra - klasa 7a.

Nasze reprezentantki pokonały drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 39 z wynikiem 2:0, Szkoły Podstawowej nr 13 z takim samym wynikiem i Szkoły Podstawowej nr 9 wygrywając 2:1.

Na pierwszym i na drugim miejscu uplasowały się odpowiednio Szkoła Podstawowa nr 25 i Szkoła Podstawowa nr 34.

Gratulujemy naszym siatkarkom woli walki oraz zdobycia wysokiej lokaty w mistrzostwach!

Opiekun: mgr Bożena Mrozińska