II Turniej Mini Volley Cup - dziewcząt

12 grudnia 2017, we wtorek, rozegrany został II turniej mini volley cup z udziałem prawie 300 uczennic kieleckich szkół.

Turnieje minisiatkówki rozgrywane w grupach wiekowych od klas III do VI szkół podstawowych. Droga do medali i reprezentacyjnych sukcesów jest długa i zawiła. Zwycięzcy nie biorą się znikąd, o czym nie zawsze się pamięta. Świadczą o tym choćby podejmowane na terenie całego kraju inicjatywy, umożliwiające najmłodszym rywalizację w przyjaznej atmosferze.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice:

klasa 3

ALEKSANDRA MADEJ - 9 miejsce

JULIA STRZELECKA - 10 miejsce

klasa 4

15/1 - KLARA  KOPACZ, BLANKA  PASEK - 6 miejsce

15/2 - ALEKSANDRA  CENDROWSKA, JULIA DRĄŻEK, NADIA  LISOWSKA - 11 miejsce

klasa 5

15/2 - KLAUDIA ZEGADŁO, HANNA BRODA, OLIWIA LASKOWSKA, KINGA KOWALSKA - 9 miejsce

klasa 6

15/1 - ŁUCJA NIEMCZYK, KAMILA PIOTROWSKA, WERONIKA SKOWRONEK, JULIA KWIECIEŃ - 10 miejsce

15/2 - PARTYCJA STRZĄBAŁA, ANNA CHUDOBIECKA, MAJA BORKOWSKA, NATALIA BARNABIUK  - 9 miejsce