I Turniej Mini Volley Cup

19 października 2017 r odbył się I Turniej Mini Volley Cup dla dziewcząt szkół podstawowych.  To już kolejna edycja tych zawodów. Jednym z pomysłodawców jest trener Dariusz Daszkiewicz, a organizatorami Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Miasto Kielce i klub Fun Sport Kielce.

Uczennice grały tzw. systemem brazylijskim. Powszechnie uważany jest on za jeden z najbardziej sprawiedliwych systemów gry. Nazywany jest również "systemem do dwóch przegranych" - dana drużyna odpada dopiero po przegraniu dwóch meczy. Oznacza to, że nawet z jedną przegraną drużyna może osiągnąć bardzo wysoki wynik.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klas 4-5-6, pod opieką p. Lucyny Prędkiej.

Klasy 6

SP 15/1
  • Arabasz Olga, Niemczyk Łucja, Piotrowska Kamila, Skowronek Weronika, Strząbała Patrycja  - IX miejsce

Klasy 5

• Rzędowska Nicola, Kowalik Zuzanna, Kmieć Wiktoria -  XVII miejsce
SP 15/2
  • Zegadło  Klaudia, Broda Hanna, Laskowska  Oliwia, Kowalska  Kinga - VII miejsce
SP 15/3
  • Artaniak  Oliwia, Hłasko Roksana, Kwiecień Gabriela -  XIII miejsce

Klasy  4

• Kopacz Klara, Pasek  Blanka - IV miejsce

SP 15/2
  • Cendrowska  Aleksandra , Drążek  Julia - XIII miejsce

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w zawodach, jednocześnie życząc jak najlepszych osiągnięć w następnych turniejach.