tel: +48 41 367 61 95

Czwartki Lekkoatletyczne - edycja jesienna
 
 
     Tegoroczne zawody jesiennej edycji  Czwartków Lekkoatletycznych odbyły się w trzech rundach - 28 września, 5 i 12 października 2017roku.
 
     W pierwszej rundzie naszą szkołę reprezentowała grupa  14 lekkoatletów. Uczestniczyli oni w biegu na 60m dziewcząt i chłopców, biegu na 300m chłopców, rzucie piłką palantową dziewcząt i chłopców, skoku w  dal i wzwyż chłopców.
 
Bieg 60m
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 1 miejsce Sieja Wojciech                                                              
  • 15 miejsce Karol Nieroda
  • 32 miejsce Bruno Bomba
  • Mikołaj Cecot (do  wyjaśnienia)
 
dziewczęta   rocznik 2007
  • 38 miejsce Ewa Czaja
 
Bieg 300m
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 2 miejsce Marcel  Wanat
  • 5 miejsce Adrian Skrzypczak
  • 6  miejsce Karol Porębski
  • 7 miejsce Michał Miązek
  • 9  miejsce Julian Łoziński
  • 10  miejsce Bartosz Stępień       
 
Rzut piłką palantową
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 15 miejsce  Karol Nieroda
  • 17 miejsce Sieja Wojciech
  • 25 miejsce Bruno Bomba
  • Mikołaj Cecot (oczekujemy wyjaśnienia)
 
dziewczęta  - rocznik 2007
  • 9 miejsce Ewa Czaja
 
Skok w dal
 
chłopcy - rocznik 2006
  • 4 miejsce Mateusz Myk
 
rocznik 2007
  • 1 miejsce Marcel  Wanat
  • 3 miejsce Szymon Niebudek
  • 6  miejsce Karol Porębski
  • 8 miejsce Bartosz Stępień
  • 9  miejsce Michał Pawłowski
  • 10  miejsce Michał Miązek
 
Skok  wzwyż
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 2 miejsce Adrian Skrzypczak
 
Opiekę nad zawodnikami pełniły mgr Lucyna Prędka i mgr Bożena Mrozińska
 
    
    W  drugiej  rundzie zawodów naszą szkołę reprezentowało 16 zawodników. Uczestniczyli oni w biegu na 60m dziewcząt i chłopców, biegu na 300m chłopców, rzucie piłką palantową chłopców, skoku w dal dziewcząt i chłopców.
 
Bieg 60m
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 1 miejsce Sieja Wojciech
  • 2 miejsce Jakub Tymborowski
  • 3 miejsce Jakub Lurzyński, Karol Nieroda
  • 4 miejsce Szymon Niebudek
  • 5 miejsce Miłosz Dąbek
  • 6 miejsce Bartosz Stępień
  • 12 miejsce Jakub Konat
  • 14  miejsce Bruno Bomba
  • Mikołaj Cecot (oczekujemy wyjaśnienia)
 
dziewczęta -  rocznik 2007
  • 27 miejsce Ewa Czaja
 
Bieg 300m
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 1 miejsce Marcel  Wanat,
  • 6  miejsce Karol Porębski
  • 7 miejsce Michał Miązek
  • 11  miejsce Julian Łoziński
  • 12  miejsce Michał Pawłowski
 
Rzut piłką palantową
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 3 miejsce Jakub Konat
  • 5 miejsce  Szymon  Niebudek
  • 6  miejsce Bartosz Stępień
  • 8 miejsce Miłosz Dąbek
  • 9 miejsce Wojciech Sieja
  • 10 miejsce Michał Pawłowski
  • 12 miejsce Bruno Bomba
  • Mikołaj Cecot (oczekujemy wyjaśnienia)
 
Skok w dal
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 1 miejsce Marcel  Wanat
  • 2 miejsce Jakub Lurzyński
  • 3 miejsce Michał Miązek
  • 9 miejsce Karol Nieroda
  • 12 miejsce Julian Łoziński
  • 13  miejsce Karol Porębski
 
dziewczęta - rocznik 2007
  • 28 miejsce Ewa Czaja
 
Opiekę nad zawodnikami pełniła mgr Bożena Mrozińska
 
 
     Trzecia runda jesiennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych odbyła się 12 października 2017. W zawodach wzięło udział 12 dzieci z naszej szkoły.
 
Bieg 60m
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 1 miejsce Sieja Wojciech                                                                         
  • 3 miejsce Jakub Tymborowski
  • 5 miejsce Lurzyński Jakub
  • 14 miejsce Szymon Niebudek
  • 18 miejsce Michał Miązek
  • 19 miejsce Bartosz Stępień
  • 31 Michał Pawłowski               
 
dziewczęta - rocznik 2007
  • 16 miejsce Ewa Czaja
 
Bieg 300m
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 1 miejsce Marcel  Wanat
  • 7 miejsce Adrian Skrzypczak
  • 8  miejsce Karol Porębski
  • 13  miejsce Julian Łoziński
 
Rzut piłką palantową
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 13 miejsce  Szymon  Niebudek
  • 15 miejsce Karol Porębski
  • 16 miejsce Wojciech Sieja
  • 17 miejsce Michał Miązek
  • 18 miejsce Jakub Lurzyński
  • 19 Julian Łoziński
  • 20 miejsce Michał Pawłowski
  • 21 Bartosz Stępień
 
dziewczęta - rocznik 2007
  • 5 miejsce Ewa Czaja
 
Skok w dal
 
chłopcyrocznik 2007
  • 1 miejsce Marcel  Wanat
 
Skok  wzwyż
 
chłopcy - rocznik 2007
  • 5 miejsce Adrian Skrzypczak
 
Opiekę nad zawodnikami pełniła mgr Bożena Mrozińska


Galeria zdjęć