tel: +48 41 367 61 95

Finał Wieloboju Lekkoatletycznego
 
 
      Finał Halowych Mistrzostw Kielc w Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych odbył się 10 kwietnia 2017r. w aneksie lekkoatletycznym Hali Legionów przy ulicy Leszka Drogosza na Pakoszu.
 
      Do finału, po poprzedzających go trzech eliminacyjnych rundach, przystąpiło 10 naszych reprezentantów. Bardzo nas to cieszy, ponieważ z bardziej licznych szkół zakwalifikowało się o wiele mniej zawodników.  
 
     Finałowe zawody połączone były z rozdaniem nagród dla najlepszych młodych lekkoatletów, którzy musieli wystartować w minimum czterech zawodach, aby walczyć o końcowy sukces w całej edycji wieloboju.
 
      Najlepszą lokatę w finale zdobył Jakub Stanclik zajmując III miejsce i zdobywając brązowy medal, IV miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobył Mateusz Myk.
 
      Do finału zakwalifikowali się: Michalina Paszek, Filip Smardzewski, Kacper Cedro, Kacper Kaleta, Igor Lisowski, Krzysztof Kajtek, Michał Kopacz, Bartek Węgrzyn - nasi finaliści uplasowali się w pierwszej dziesiątce. 
 
      We wszystkich turniejach naszą szkołę reprezentowało 41 uczniów klas IV-V-VI, którzy pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego p. Lucyny Prędkiej oraz p. Bożeny Mrozińskiej, zmagali się z czterema konkurencjami - biegiem na 60m, skokiem w dal, rzutem piłką lekarską i biegiem na 600m.
 
 
Nasi reprezentanci:
 
klasy  4  
dziewczęta: Broda Hanna, Kowalik Zuzanna, Artaniak Oliwia, Bujnowska Lena, Rzędowska Nicola, Sibila Maria                                                                                                                                                                                                                                                               chłopcy:  Bucki Damian, Bujak  Bartłomiej, Kopacz Michał, Polak Kacper, Węgrzyn Bartłomiej, Myk Mateusz, Olesiński  Mateusz, Wojda Krzysztof
 
klasy 5
dziewczęta: Arabasz Olga, Kwiecień Julia, Laskowska Oliwia, Piotrowska Kamila, Strząbała Patrycja 
                                                                                                                                                                                                                                         chłopcy: Lisowski Igor,  Kajtek  Krzysztof, Niebudek  Mateusz, Wojtasik  Antoni, Dybała Jakub 
 
klasy  6  
dziewczęta: Bronikowska Agnieszka, Brzoza Dominika, Duda Dominika, Kasprzyk  Wiktoria,  Pasek Maja, Pastuszka Wiktoria, Paszek Michalina, Zając Aleksandra     
 
chłopcy: Cedro Kacper,  Smardzewski Filip, Stanclik Jakub, Kaleta Kacper     
 
      Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tym turnieju serdecznie dziękujemy i jesteśmy z nich bardzo dumni.


Galeria zdjęć