tel: +48 41 367 61 95

Czwartki Lekkoatletyczne
 
     Czwartki Lekkoatletyczne, to cykl zawodów, które odbyły się 15, 22 i 29 września 2016 roku na Stadionie Lekkoatletycznym MOSiR, ul. L. Drogosza.
 
     Zawody składały się z biegu na 60m, skoku w dal lub wzwyż, rzutu piłką palantową, biegu na 300m, biegu na 600m dla dziewcząt i 1000m dla chłopców.
 
    Zawodnik może wybrać jedną konkurencję lub dwie. Stanowiło to okazję do rywalizacji miedzy dziećmi z Kielc oraz z wybranych miejscowości z województwa świętokrzyskiego. 
 
 
Wyniki z I rundy jesiennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych, 
która odbyła się 15 września 2016 r.:
 
 
Bieg na 60m rocznik 2004 - chłopcy
  • 3 miejsce Kacper Cedro - czas - 9,44
Bieg na 60m rocznik 2004 - dziewczęta
  • 26 miejsce Skuta Martyna - czas - 12,57
Bieg na 60m rocznik 2005 - dziewczęta
  • 12 miejsce Szymczyk Aleksandra - czas - 10,42
  • 32 miejsce Strząbała Patrycja - czas- 11,25
  • 37 miejsce Chudobiecka Anna  - czas - 11,70
 
Rzut piłeczką palantową rocznik 2004 -  chłopcy
  • 13 miejsce Cedro Kacper - 31,5 m
Rzut piłeczką palantową rocznik 2004 - dziewczęta
  • 8 miejsce Skuta Martyna - 10,5 m
Rzut piłeczką palantową rocznik 2005 - dziewczęta
  • 14 miejsce Strząbała Patrycja - 18,5 m
  • 15 miejsce Arabasz Olga - 18 m
  • 22 miejsce Chudobiecka Anna - 16,5 m
 
Skok w dal rocznik 2005 - dziewczęta
6 miejsce Szymczyk Aleksandra -3,26 m.
 
Młodymi lekkoatletami opiekowały się mgr Bożena Mrozińska i mgr Lucyna Prędka
 
Wyniki z II rundy jesiennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych, 
która odbyła się 22 września 2016 r.:
 
Bieg na 60m rocznik 2005 - dziewczęta
  • 16 miejsce Chudobiecka Anna  - czas - 11,32
Bieg na 60m rocznik 2006 - chłopcy
  • 16 miejsce Węgrzyn Bartłomiej - czas - 10,64
Bieg na 600m rocznik 2004  - dziewczęta
  • 4 miejsce Skuta Martyna - czas - 3.24,68
Bieg na 600m rocznik 2005 - dziewczęta
  • 2 miejsce Szymczyk Aleksandra - czas - 2.23,69
Bieg na 1000m rocznik 2005 - chłopcy
  • 1 miejsce Bławat Cezary  - czas - 4.17,16
 Rzut piłeczką palantową rocznik  2005 - dziewczęta
  • 13 miejsce Chudobiecka Anna - 10,5 m
Skok w dal rocznik 2005 - dziewczęta
  • 5 miejsce Szymczyk Aleksandra - 3,36 m
Skok w dal rocznik 2004 - dziewczęta
  • 11 miejsce Skuta Martyna - 2,60m
 
Opiekę sprawowały: mgr Bożena Mrozińska i mgr Lucyna Prędka
 
Wyniki z III rundy jesiennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych, 
która odbyła się 29 września 2016 r.:
 
 
Bieg na 60m rocznik 2004  - dziewczęta
  • 21 miejsce Skuta Martyna
Bieg na 60m rocznik 2004 - chłopcy
  • 15 miejsce Gracjan Tumulec
Bieg na 60m rocznik 2006 - chłopcy
  • 8 miejsce Węgrzyn Bartłomiej 
Skok w dal rocznik 2004 - dziewczęta
  • 14 miejsce Skuta Martyna
Skok w dal rocznik 2006 - chłopcy
  • 13 miejsce Węgrzyn Bartłomiej
Rzut piłeczką palantową rocznik 2004 -  chłopcy
  • 17 miejsce Gracjan Tumulec
 
Nasi reprezentanci startowali pod opieką mgr Bożeny Mrozińskiej
 



Galeria zdjęć