Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców SP

27 września 2016r. odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które miały miejsce na Stadionie Leśnym.

Naszą szkołę w biegu na 800 metrów reprezentowała uczennica klasy 5b Olga Arabasz, natomiast w biegu na 500 metrów uczennice klasy 4a: Oliwia Artaniak, Hanna Broda i Lena Bujnowska.

Dziewczęta starały się jak najlepiej zaprezentować podczas zawodów, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za sportową postawę.

Opiekunem  podczas zawodów była p. Lucyna Prędka.

Indywidualne i Sztafetowe Biegi Przełajowe dla chłopców ze szkół podstawowych odbyły się 22  września 2016 roku na Stadionie Leśnym.

Organizowane były przez Zarząd Miejski Szkolnego Związku Sportowego. Wzięli w nich również udział chłopcy z naszej szkoły: Cedro Kacper i Kasprzyk Wiktor, uczniowie klasy 6a.

Pomimo niesprzyjającej pogody nasi biegacze dzielnie walczyli z innymi reprezentantami, za co im dziękujemy.

Uczniowie byli pod opieką mgr Bożeny Mrozińskiej.