Ogłoszenia 2017-2018

do wzięcia udziału
w turnieju przyrodniczym
o tytuł
"Szkolnego mistrza przyrody wśród uczniów klas 4, 5 i 6"

Turniej odbędzie się w dwóch terminach:
  • 25 kwietnia 2018 r. (środa) o godzinie 12.30, w sali nr 6 (pawilon D) - klasy 5 i 6
  • 26 kwietnia 2018 r. o godzinie 8.00, w sali nr 9  - pracownia geograficzna (budynek główny) - klasy 4.

Organizatorzy:
mgr Edyta Salwa (klasy 4)
mgr Patrycja Wolak-Legieć (klasy 5 i 6)

Zapraszamy uczniów klas IV-VII

oraz gimnazjalistów z klas II i III

do udziału w konkursie

na plakat promujący naszą szkołę

Każda klasa powinna wykonać plakat, na którym przedstawi atuty naszej szkoły.

Format plakatu: A3

Technika wykonania: dowolna

Termin wykonania prac:  do 28 marca.

Prace należy przekazywać  do p. Elżbiety Nowak-Pardyki, p. Moniki Taszłow lub p. Moniki Okrutny.

Samorząd Uczniowski zaprasza Uczniów do udziału  w świątecznym konkursie. Zadanie polega na stworzeniu, dowolną techniką, pisanki wielkanocnej.

Można wykonać np. kraszankę, oklejankę, drapankę (kraszankę, na której wydrapuje się wzorek za pomocą nożyka lub igły), ażurek (wykonuje się go wywiercając w skorupce malutkie otworki), rysowankę.

Techniki można dowolnie łączyć.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej oraz 2-3 gimnazjum.

Prace należy wykonać do 23 marca 2018 r. (piątek) i przekazać do p. Elżbiety Nowak-Pardyki, p. Moniki Taszłow lub p. Moniki Okrutny.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnych konkursach związanych z karnawałem.

Kostium karnawałowy

Konkurs odbędzie się 16 stycznia, osoby, które chcą wziąć w nim udział, powinny przygotować fantazyjne przebranie karnawałowe, w którym zaprezentują się tego dnia przed jury. Doceniona zostanie Wasza pomysłowość i oryginalność stroju.

Należy własnoręcznie wykonać  maskę karnawałową.

Na Wasze prace czekamy do 15 stycznia, przekażcie je  p. Elżbiecie Nowak-Pardyce lub Monice Okrutny.

Prace powinny być z tyłu opisane imieniem, nazwiskiem oraz klasą. Konkursy przeznaczone sa dla uczniów klas IV-VII SP  oraz II i III Gim.

Zapraszamy do zabawy!

Zapraszamy chętnych uczniów klas 4-7 SP
w Świątecznym Konkursie Plastycznym
 "Ozdoba Choinkowa"