tel: +48 41 367 61 95

Konkursy szkolne
 
Szkolny Mistrz obliczeń
dla klas VIII SP i III Gimn
 maj 2019
 
   Zaszczytny tytuł Mistrza obliczeń otrzymują uczniowie, którzy uzyskali 100% punktów w tegorocznym Dyktandzie Matematycznym. Wśród uczniów klas III gimnazjum tytuł ten otrzymują:
 
Wilkosz Klaudia 3a, Zdeb Kornelia 3a, Zwierzchowska Julia 3,
Natalia Błachut 3c, Stanisław Guz 3c, Oliwia Kot 3c,
Wiktoria Kusztal 3c, Anna Sajtyna 3c, Patrycja Sieradzka 3c,
 Jakub Boćkowski 3b
 
   Mistrzem obliczeń wśród uczniów klas VIII została
 
Weronika Bracka 8a
Gratulujemy!
 

 
 
Wyniki konkursu na stroik wielkanocny
indywidualny konkursy plastyczny
 kwiecień 2019

I miejsce
Mateusz Myk kl. 6b
 
II miejsce
Katarzyna Sadowska kl. 5c, Julia Biskupska kl. 5b, Katarzyna Dygas kl. IIIe
 
III miejsce
Adrian Śliwka kl. 5c, Weronika Skowronek kl. 7b, Izabela Modzelewska kl. 6b
 
wyróżnienia
Jacek Laskowski kl 4a, Wiktor Rajca kl. IIId
Gratulujemy!  

 
Wyniki konkursu ALE JAJA!
konkurs dla wszystkich zespołów klasowych
 kwiecień 2019

   W naszej szkole SU zorganizował konkurs Ale Jaja! Każda klasa zobowiązana była do wykonania ozdobnego jajka wielkanocnego. Prace poszczególnych klas były bardzo różnorodne i ciekawe, dlatego też każda z nich zasłużyła na uznanie. Oto kategorie, w których przyznano wyróżnienia poszczególnym "jajkom":
 
Klasa III a (Gim) "Najbardziej stylowe"
Klasa V a (SP) "Najbardziej zakręcone"
Klasa 6 a (SP) "Najbardziej kwieciste"
Klasa 4 b (SP) "Najbardziej wiosenne"
 
 
Dziękujemy za zaangażowanie w życie szkoły i gratulujemy talentu!
 
 
 
 
Podsumowanie konkursów - Święto matematyki 2019
 14 marca 2019
 
 
 Recytacja rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi
1. miejsce: Julia Kowalik 3dg, 306 cyfr
2. miejsce: Weronika Bracka 8A, 270 cyfr
3  miejsce: Wiktoria Kusztal 3cg, 222 cyfry
 
Konkurs na prezentację "Matematyka jest wszędzie"
1. miejsce: Aleksandra Gąska 7a
2. miejsce: Wiktor Rajca 3dg, Jakub Mamej 7b
3  miejsce: Katarzyna Tomaszewska 8b
wyróżnienie: Oliwia Bilny 4b  Tomasz Szewczyk 5c

Konkurs na plakat "Święto matematyki"
1. miejsce: Katarzyna Tomaszewska 8B
2. miejsce: Jakub Banaś 7b i Julia Banaś 4b
3  miejsce: Zuzanna Gatkowska i Agnieszka Przepióra 3eg
wyróżnienia: Karolina Węgrzyn i Katarzyna Dygas 3eg
                    Patryk Radek i Ola Wryk 3eg
 
 
Konkurs matematyczny dla klas IV - V  "Mistrz tabliczki mnożenia"
1. miejsce: Wojciech Sieja 5c
2. miejsce: Bartłomiej Frąk 4a
3  miejsce: Wiktor Kozłowski 4b
 
Konkurs matematyczny dla klas VI - VII "Mistrz obliczeń"
1. miejsce: Jakub Banaś 7b
2. miejsce: Kinga Kowalska 6a
3  miejsce: Maciej Cudzik 6b
 
 Gratulujemy!
 organizatorzy: B. Ozimirska, R. Łach, M. Jandała
 

 
 
 
 
 
  Szkolny Konkurs Ortograficzny
 marzec 2019
 
 
 
I miejsce - Bartosz Konieczny (klasa 7 a)
II miejsce - Małgorzata Plaza (klasa 7 b)
III miejsce - Patrycja Pawluszek (klasa 8 a) 
 
Gratulujemy Szkolnym Mistrzom Ortografii!
 
 

 
Wyniki konkursu na maskę karnawałową
luty 2019
 
 
I miejsce: Karol Gębski klasa 3a gimnazjum
II miejsce: Hanna Broda klasa VIa
wyróżnienia
Oliwia Artaniak kl. 6a
Aleksandra Wychowaniec kl. 6a
 
organizatorzy:
 
 
 
 
 
Laureaci Szkolnego Konkursu Plastycznego
"Najpiękniejsza Walentynka"
 
 luty 2019
 
organizator: Samorząd Uczniowski (Patrycja Wolak-Legieć, Edyta Salwa)
 
KLASY 4-6 
 
I miejsce:
  • Pola Bęben kl. 4a
  • Bartłomiej Frąk kl. 4a
 
II miejsce:
  • Bartosz Gaweł kl. 6a
  • Katarzyna Sadowska-Gross kl. 5c
 
III miejsce:
  • Kajetan Ćwiek kl. 5a
  • Maja Bakalarz kl. 4a
  • Maria Podstawka kl. 5c
 
Wyróżnienia:
  • Natalia Kwiatek kl. 4b
  • Zuzanna Sojda kl. 5b 
 

 
 
Laureaci Szkolnego Świątecznego Konkursu 
Najpiękniejszy stroik
grudzień 2018


Myk Mateusz VI b
Mikołajczyk Maciej V c
Cecot Mikołaj V c
Skowronek Weronika VII b
Kawiatek Natalia IV b
Warzecha Angelika IV a 
Laskowski Jacek IV a 
 




Laureaci Szkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem
Niepodległość - ważne słowo
listopad 2018
 
 

Kategoria - list

I  miejsce     Karolina Brych, kl. V b

II miejsce     Jakub Mamej, kl. VII b

wyróżnienie    Julia Banaś, kl. IV b

wyróżnienie    Karol Porębski, kl. V b

 
Kategoria - wiersz    

I  miejsce    Jakub Banaś, kl. VII b

II  miejsce    Kajetan Ćwiek, kl. V a

III  miejsce     Julia Biskupska, kl. V b

wyróżnienie    Mikołaj Cecot, kl. V b

wyróżnienie    Jakub Kasprzyk, kl. IV a
 
 
 
Organizatorzy: Monika Okrutny, Agata Stec, Teresa Lichwała
 
 

 
 
Laureaci szkolnego Konkursu Plastycznego Barwy jesieni
 
I miejsce
  • Zuzanna Sojda, kl. 5b
  • Patrycja Sieradzka, kl. 3c
 
II miejsce
  • Maja Kotaś, kl. 3a
 
III miejsce
  • Klara Kopacz,  kl. 5a
  • Mikołaj Cecot,  kl. 5c
 
Wyróżnienia
  • Julia Banaś, kl. 4b
  • Sandra Głowacka,  kl. 4b
 
 
 
Organizatorzy: Monika Okrutny, Alina Bugaj-Ronduda

 

 

Podsumowanie VII Cyklicznego Konkursu Profilaktyczno-Plastycznego
pod hasłem:
"Śniadanie daje moc"
 
 
 
I miejsce
  • Mikołaj Cecot kl. 5c
 
II miejsce
  • Natalia Kwiatek kl. 4b
  • Bartosz Stępień kl. 5b
 
III miejsce
  • Bartłomiej Kieza kl.4a 
 
 
 
 Organizator:
 Patrycja Wolak-Legieć 

 

 
 
PODSUMOWANIE KONKURSU PRZYRODNICZEGO DLA KLAS 6
"Model budowy Układu Słonecznego"
wrzesień 2018
 
organizator: mgr Patrycja Wolak-Legieć
 
 
 
 
     Zadaniem uczniów klas szóstych było wykonanie dowolną techniką modelu przedstawiającego budowę Układu Słonecznego.
 
Miejsce I:
  • Jan Duda klasa 6a
 
Miejsce II:
  • Mateusz Myk kl. 6b
  • Weronika Boćkowska kl. 6a
 
Miejsce III:
  • Oliwia Artaniak kl. 6a
  • Klaudia Zegadło kl. 6a
  • Kacper Polak kl. 6a
  • Jakub Stachura kl. 6a