tel: +48 41 367 61 95

Konkursy szkolne
 
 


Tytuł szkolnego mistrza przyrody
wśród uczniów klas 4
zdobył Michał Kraska z klasy 4a
 
 Wicemistrzem został Antoni Skowroński z klasy 4a 
 
 
Tytuł szkolnego mistrza przyrody
 wśród uczniów klas 6
zdobył Jakub Banaś z klasy 6b
 
Wicemistrzem została Anna Chudobiecka z klasy 6a
 
 

 
 VI Cykliczny Konkurs Profilaktyczno-Plastyczny

 pod hasłem: Zdrowie na talerzu, czyli lekko, smacznie, kolorowo.
 
Kategoria pierwsza - praca plastyczna
 
Miejsce I:   
  • Cezary Bławat klasa 6b
 
Miejsce II:
  • Mateusz Myk klasa 5b
 
Miejsce III:
  • Krzysztof Gębski klasa 5b
  • Michał Pawłowski klasa 4b
 
Wyróżnienia:
Natalia Człowiekowska klasa 6b 
 
 

 

 

Plakat promujący naszą placówkę.

Konkurs przeznaczony był dla wszystkich zespołów klasowych.

 
 
Oto laureaci:
 
miejsce I
  • Katarzyna Dygas - kl. 2e 
 
miejsce II
  •  Aniela Mac, Maja Kotaś, Korus Jakub - kl. 2a
 
miejsce III
  • Sylwia Broda  - kl. 6a
 
wyróżnienia
  • Barbara Milcarz - kl. 3b
  • Patrycja Sieradzka, Julia Nadolna  - kl. 2c
 

 

 


16 marca zazieleniło się w naszej szkole. Specjalna komisja uczniowska liczyła elementy zielone, które składały się na strój.

 
W tej konkurencji:
  • I miejsce zajęła Marietta Jedynak - kl. 4c
  • II miejsce Inga Handzel -  kl. 4b i Kinga Kowalska - kl. 5a
  • III miejsce Maja Borkowska kl. 6b
 
    Uczniowie wzięli również udział w konkursie na komiks w języku angielskim pt. "St. Patrick and the shamrock".
 
     Najlepsza okazała się praca zbiorowa dziewczynek z klasy 4a: Amelki Pedrycz, Karoliny Cedro, Klaudii Prędkiej i Zuzi Kozubek.
 
    II miejsce komisja przyznała Antoniemu Skowrońskiemu również z klasy 4a, III zaś dziewczynkom z klasy 5b: Alicji Trzpiot, Izie Modzelewskiej, Mai Zielińskiej i Martynie Wróbel.
 

 


16 marca obchodziliśmy Święto Liczby PI - Wielki Dzień Matematyki

 

 

Wyniki konkursów

 

 

Konkurs fotograficzny
Zmaterializuj liczbę Pi

II miejsce: Hanna BrodaI Gabriela Kwiecień 5A

 
Konkurs plastyczny
Drzewa i ślimaki w matematyce
 
 I miejsce:  Maciej Spółczyński 7B

 
Bicie rekordu
wyrecytowanie jak największej ilości cyfr liczby Pi
I miejsce:  Weronika Bracka 7B

Konkurs interaktywny
 
Ta szczególna liczba Pi
I miejsce:  Weronika Bracka i Oliwia Pawlik, 7A
II miejsce: Kacper Cedro i Patryk Malec, 7A
III miejsce: Konrad Kumorowski i Wiktor Kasprzyk, 7A
 
 Konkurs plastyczny
Plakat z ciekawostkami o liczbie Pi
I miejsce: Dawid Kwiatek, 7B
II miejsce: Maciej Spółczyński, 7B
III miejsce: Aleksandra i Alicja Wryk, 2eg
wyróżnienie: Mateusz Myk, 5B
 
 

 
 
 "Dziewczyna na medal"
 
     Brało w nim udział 12 dziewcząt z klas: 4a, 4c, 5a, 5b, 6a i 6b. Zmierzyły się w takich konkurencjach jak bieg z zakupami, kręcenie hula-hop czy quiz tematyczny.
 
Bezkonkurencyjna okazała się Maja Borkowska z klasy 6b.  
 
Wyniki konkursu:
  • I miejsce - Maja Borkowska  kl. 6b
  • II miejsce - Ola Cendrowska  kl. 4c
  • III miejsce - Martyna Wróbel kl. 5b
 

 
 
Szkolny Konkurs Ortograficzny
 
Zwycięzcami ortograficznych potyczek zostali:
  • Bartosz Konieczny z klasy 6a (podopieczny p. Agaty Stec)
  • Laura Bednarska z klasy 4c (podopieczna p. Teresy Lichwały)
  • Jakub Banaś z klasy 6b (uczeń p. Agaty Stec)
 
 
 

 
 
Konkurs na najciekawszy strój karnawałowy
 
 
  Właśnie te kostiumy zdobyły największe uznanie szkolnego jury:  

I miejsce - Izabela Modzelewska, kl. Vb
II miejsce - Ewa Czaja, kl. IVb
III miejsce - Kalina Krzysztofik, kl. IVa
 

 
 
Laureaci szkolnego konkursu
"Maska Karnawałowa"

 
I miejsce
  • Wojciech Sieja, kl. 4c
  • Kajetan Ćwiek, kl. 4a 
 
II miejsce
  • Julia Biskupska, kl. 4b
  • Klara Kopacz, kl. 4a
  • Sebastian Wyderski, kl. 4c
 
 III miejsce
  • Jakub Lurzyński, kl. 4c
  • Marietta Jedynak, kl. 4c
 
Wyróżnienia
  • Michał Cedro, kl. 4c
  • Antonina Kuszewska, kl. 4c
  • Aneta Mastalerz, kl. 4c
  • Martyna Borek, kl. 4a
 

 
 
 Konkurs na najciekawszy strój mikołajkowy  Zimowa kraina Elfów 
 
   W konkursie liczyła się pomysłowość, kreatywność i estetyka ubrania. Punkty dodatnie otrzymała najliczniej przebrana klasa VIb oraz indywidualnie uczniowie z pozostałych klas.
 
  Najciekawsze stroje mikołajkowe mieli:
  • Aleksandra Wychowaniec z klasy Va
  • Antoni Wojtasik z klasy VIb
 

 

 V Cykliczny Konkurs Profilaktyczno-Plastyczno-Literacki

pod hasłem: "Przed rakiem o krok przez okrągły rok". 

 

 

Kategoria plastyczna

 

Miejsce I:

  • Jakub Mamej klasa 6b

 

Miejsce II:

  • Inga Handzel klasa 4b

 

Miejsce III:

  • Anastazja Samek klasa 5b 

 

Kategoria literacka

 

Miejsce I:

  • Jakub Banaś klasa 6b
  • Cezary Bławat klasa 6b 
  • Mikołaj Cecot klasa 4c