tel: +48 41 367 61 95

Konkursy szkolne
 
 
 
Szkolny mistrz przyrody
 
    Tytuł szkolnego mistrza przyrody wśród uczniów klas 4 zdobył Michał Kraska z klasy 4a.
 
Wicemistrzem został Antoni Skowroński - uczeń kl. 4a
 
 
 
 
    Szkolnym mistrzem przyrody wśród uczniów klas 6 został Jakub Ban z klasy 6b.
 
Wicemistrz - Anna Chudobiecka kl. 6a
 
 

 
 
 Konkurs na plakat promujący naszą placówkę
 
 
miejsce III
  • Sylwia Broda  - kl. 6a
 
 
 
 
 
Szkolny Konkurs Matematyczny
dla klas czwartych i piątych szkoły podstawowej
 
23.03.2018 r.
 
 
 
W konkursie wzięło udział jedenaścioro uczniów:
  1. Bartosz Stępień kl. 4b
  2. Wojciech Sieja kl. 4c
  3. Ewelina Olech kl. 4a
  4. Bruno Bomba kl. 4b
  5. Szymon Niebudek kl. 4b
  6. Michał Pawłowski kl. 4b
  7. Michał Miązek kl. 4b
  8. Marcel Rzędowski kl. 4b
  9. Maciej Cudzik kl. 5b
  10. Mateusz Myk kl. 5b
  11. Izabela Modzelewska kl. 5b  
 
Laureaci z klas czwartych:
  • I miejsce: Bartosz Stępień kl. 4b
  • II miejsce: Wojciech Sieja kl. 4c
  • III miejsce: Ewelina Olech kl. 4a 
 
Wyróżnienie:
  • Bruno Bomba kl. 4b

Laureaci z klas piątych:
  • I miejsce: Maciej Cudzik kl. 5b
  • II miejsce:  Mateusz Myk kl. 5b
  • III miejsce: Izabela Modzelewska kl. 5b 
 
Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.
 
 
 
 
 
 "Wielkanocna Pisanka"
 
marzec 2018
 
  
 Lista laureatów konkursu:
  
miejsce I
  • Weronika Skowronek - kl. 6b
 
miejsce II
  • Marcel Rzędowski - kl. 4b
  • Kajetan Ćwiek - kl. 4a
 
miejsce III
  • Maciej Spółczyński - kl. 7b
  • Izabella Modzelewska - kl.5b
 
WYRÓŻNIENIA
  • Karol Nieroda - kl. 4b  
  • Marta Nyk - kl. 4a      
  • Anna Chudobiecka - kl. 6a    
  • Karolina Kowalska - kl. 5b     
  • Pieras Mikołaj - kl. 7b    
  • Bartosz Stępień - kl. 4b
 
 Organizatorzy: mgr Elżbieta Nowak-Pardyka, mgr Monika Okrutny, mgr Monika Taszłow
 
 
 
 
 
 
Szkolny Konkurs Ortograficzny
 

Zwycięzcami ortograficznych potyczek zostali:
  • Bartosz Konieczny z klasy 6a (podopieczny p. Agaty Stec),
  • Laura Bednarska z klasy 4c (podopieczna p. Teresy Lichwały)
  • Jakub Banaś z klasy 6b (uczeń p. Agaty Stec).
 
 
 
 
 
 
Konkurs na najciekawszy
strój karnawałowy
 
I miejsce - Izabela Modzelewska, kl. Vb

II miejsce - Ewa Czaja, kl. IVb

III miejsce - Kalina Krzysztofik, kl. IVa


Organizatorzy:
Samorząd Uczniowski SP15
 
 

 
Laureaci szkolnego konkursu
"Maska Karnawałowa"

 
I miejsce
  • Wojciech Sieja, kl. 4c
  • Kajetan Ćwiek, kl. 4a 
 
II miejsce
  • Julia Biskupska, kl. 4b
  • Klara Kopacz, kl. 4a
  • Sebastian Wyderski, kl. 4c
 
 III miejsce
  • Jakub Lurzyński, kl. 4c
  • Marietta Jedynak, kl. 4c 
 
Wyróżnienia
  • Michał Cedro, kl. 4c
  • Antonina Kuszewska, kl. 4c
  • Aneta Mastalerz, kl. 4c
  • Martyna Borek, kl. 4a
 
Organizatorzy:
mgr Monika Okrutny, mgr Elżbieta Nowak-Pardyka
 

Ozdoba Choinkowa
/konkurs dla uczniów klas 4-7 SP/
 
MIEJSCE I:
Kajetan Ćwiek klasa IV a, Maciej Spółczyński klasa VII b
 
MIEJSCE II:
Jan Duda klasa V a, Wiktor Łukasik klasa VI a, Dawid Kwiatek klasa VII b
 
MIEJSCE III:
Marcel Rzędowski klasa IV b, Zuzia Sojda klasa IV b, Wiktor Kasprzyk klasa VII a
 
WYRÓŻNIENIA:
Julian Łoziński klasa IV b, Jakub Orzechowski klasa VII b, Weronika Skowronek klasa VI b, Bruno Bomba klasa IV b
 
 
 
Świąteczne Drzewko
/konkurs dla uczniów klas 7 i gimnazjalistów/
 
MIEJSCE I:
Wiktoria Kusztal klasa II c
 
MIEJSCE II:
Wiktor Kasprzyk klasa VII a, Gabriela Krzywicka klasa II d, Dawid Kwiatek klasa VII b
 
MIEJSCE III:
Mikołaj Stefański II a 
 
WYRÓŻNIENIE:
Wiktoria Łasisz klasa II d
 Gratulujemy!

Organizatorzy:
mgr Monika Okrutny, mgr Elżbieta Nowak-Pardyka
 
 

 
V Cykliczny Konkurs Profilaktyczno-Plastyczno-Literacki:
"Przed rakiem o krok przez okrągły rok"
 
organizator: mgr Patrycja Wolak-Legieć
 
 
kategoria plastyczna
 
miejsce I
  • Jakub Mamej klasa 6b
 
miejsce II
  • Inga Handzel klasa 4b
 
miejsce III
  • Anastazja Samek klasa 5b 
 
kategoria literacka
 
miejsce I
  • Jakub Banaś klasa 6b
  • Cezary Bławat klasa 6b
  • Mikołaj Cecot klasa 4c