Siatkarze na podium Mistrzostw Kielc
20.02.2019
    Wielkim sukcesem dla siatkarskiej drużyny chłopców, reprezentacji szkoły podstawowej okazał się rozgrywany w Zespole Szkół Katolickich oraz Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Turniej Finałowy Mistrzostw Kielc w tej dyscyplinie.
Walentynki w naszej szkole
17.02.2019
     14 lutego to dzień, w którym, już  chyba na całym świecie, obchodzone jest święto zakochanych. Walentynki  obchodzimy także w naszej szkole - tego dnia na szkolnym korytarzu spotkać można Amora, serduszka pojawiają się wszędzie, a najmodniejszy jest  kolor czerwony...
Natalia Guzińska z medalem Mistrzostw Kielc!
15.02.2019
   W środę, 13 lutego 2019 na krytej pływalni Foka, na osiedlu Barwinek, odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu klas III i IV.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4a - Natalia Guzińska i Jacek Laskowski.
Tydzień z Sherlockiem
12.02.2019
   Nauczyciele języka angielskiego zapraszają uczniów naszej szkoły do udziału w licznych konkursach i zabawach pod hasłem Tydzień z Sherlockiem