Dzień Europejski 2017
09.06.2017
   Wakacje już niebawem, ale zanim one nadejdą za sprawą atrakcji Dnia Europejskiego "przenosiliśmy się" dziś w różne strony naszego kontynentu. W naszej "podróży" poznawaliśmy tradycje, ciekawostki, smaki oraz taniec i muzykę różnych europejskich krajów.
Kolejne medale w Lekkiej Atletyce!
08.06.2017
   Zmagania naszych lekkoatletów zaowocowały kolejnymi sukcesami.  5 i 6 czerwca odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce w ramach Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wyniki konkursów
06.06.2017
    W poniedziałek, 5 czerwca, gimnazjaliści z klas pierwszych i drugich zmagali się z zadaniami tegorocznego Szkolnego Turnieju Matematycznego Z matematyką za pan brat. Rozstrzygnięto także szkolny konkurs matematyczno-logiczny Pomyśl, zgadnij, wydedukuj! Znamy już wyniki tych rywalizacji.