Zbiórka plastikowych zakrętek
22.06.2017
   Koniec roku szkolnego to dobra pora na podsumowanie szkolnej akcji zbiórki plastikowych nakrętek. Dzięki niej nasza Szkoła mogła udzielić pomocy dwuletniemu Adriankowi Majce. W zbieranie włączyli się uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych 2017
21.06.2017
  Trwa elektroniczna rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych:

Do 21 czerwca 2017 roku do godziny 15:00 trzecioklasiści wybierają szkoły oraz klasy do których chcą być przyjęci, drukują wnioski i zanoszą do wszystkich wybranych w systemie szkół.
Wycieczka do Banku Spółdzielczego w Kielcach
20.06.2017
     Tak jak trudno wyobrazić sobie dziś życie bez telefonu komórkowego, tak samo trudno jest się obejść bez kraty kredytowej i płatności elektronicznych. Niektórzy z nas są już szczęśliwymi posiadaczami własnych kart płatniczych, oczywiście z limitem wypłat wyznaczonym przez rodziców...