Umiłowana Ojczyzna
21.11.2017
   Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Przeglądzie Recytatorskim Twórczości Patriotycznej Umiłowana Ojczyzna zorganizowanym w Klubie Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w Kielcach. Nasza uczennica, Maja Kotaś, zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy!
Życie jest piękne - wyniki
13.11.2017

Aby nawet podczas deszczowych dni nie zapominać o urokach jesieni, zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursach, których  celem było ukazanie urody polskiej jesieni i uwrażliwienie na piękno, które otacza nas na co dzień. Znamy już wyniki tych konkursów.

13.11.2017
    W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej szkole p. Martę Domagałę - wolontariuszkę posługującą w kieleckim Hospicjum.
W czasie prelekcji uczniowie poznali historię powstania hospicjów i dowiedzieli się na czym polega  działalność tych instytucji.