Laureaci konkursu plastycznego
08.06.2019
   Uczniowie naszej szkoły wzięli udział konkursie plastycznym pod hasłem: Poślizg z alkoholem, Młodzi ochraniający środowisko. Dwie uczennice naszej szkoły - Patrycja Sieradzka oraz Natalia Szczypała zdobyły odpowiednio I oraz II miejsce.
Wycieczka do Oświęcimia
06.06.2019
   W dniu 30 maja 2019 roku klasy ósme oraz trzecie gimnazjum wraz z wychowawcami i opiekunami pojechały do Muzeum w Oświęcimiu i Brzezince. Wyjazd miał na celu zapoznanie uczniów z historią obozu, w którym podczas drugiej wojny światowej zginęło wiele milionów ludzi, a którą do tej pory znali tylko z lekcji.
Medale naszych lekkoatletów
03.06.2019
   W dniach 21-22 maja na Stadionie Lekkoatletycznym MOSiR, odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Kielc w Lekkiej Atletyce. Podopieczni pani Agnieszki Merwart i pana Krzysztofa Januchty,  zdobyli osiem medali i kilkukrotnie plasowali się na IV miejscu, dającym awans do finałów wojewódzkich.