Mamy II miejsce w województwie świętokrzyskim w koszykówce chłopców!!!
10.05.2017
    Walczyliśmy dziś jak lwy w Finale Wojewódzkim Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się w Starachowicach. Zagraliśmy dwa bardzo zacięte i wyrównane spotkania...
MiniEuro 2017
09.05.2017

Dziś w Nowinach rozpoczęły się finałowe rozgrywki piłkarskiego turnieju Echa Dnia MiniEuro 2017. To turniej wzorowany na Mistrzostwach Europy do lat 21, które w czerwcu odbędą się w Polsce.
Międzyszkolny Turniej Pocztów
09.05.2017
   Uczniowie naszej Szkoły odnieśli duże sukcesy w Międzyszkolnym Turnieju Pocztów Sztandarowych. Julia Olszewska z 3b gimnazjum, Jakub Banaś i Cezary Bławat z Vb szkoły podstawowej oraz uczniowie z pocztu sztandarowego naszego Gimnazjum zajęli wysokie miejsca, a nasze Gimnazjum uzyskało nagrodę specjalną dla szkoły która od pierwszej edycji konkursu najczęściej zdobywała pierwsze miejsce.