2017/2018

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnych konkursach związanych z karnawałem.

Kostium karnawałowy

Konkurs odbędzie się 16 stycznia, osoby, które chcą wziąć w nim udział, powinny przygotować fantazyjne przebranie karnawałowe, w którym zaprezentują się tego dnia przed jury. Doceniona zostanie Wasza pomysłowość i oryginalność stroju.

Należy własnoręcznie wykonać  maskę karnawałową.

Na Wasze prace czekamy do 15 stycznia, przekażcie je  p. Elżbiecie Nowak-Pardyce lub Monice Okrutny.

Prace powinny być z tyłu opisane imieniem, nazwiskiem oraz klasą. Konkursy przeznaczone sa dla uczniów klas IV-VII SP  oraz II i III Gim.

Zapraszamy do zabawy!

Pomyśl, zgadnij, wydedukuj...

Podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy uczniów do konkursu, w który polega na zmaganiach z ciekawymi, logicznymi zadaniami z różnych dziedzin. W szczególności zapraszamy tych wszystkich, którzy lubią troszeczkę pomyśleć, pokombinować.

Przeczytaj, pogłówkuj i jeśli znasz rozwiązanie zapisz je starannie na kartce, dopisz swoje imię, nazwisko, klasę i przekaż nauczycielowi matematyki. Liczy się zarówno wynik jak i uzasadnienie.

Zagadki będą co miesiąc publikowane obok sali 7 i sali 14 oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce Gimnazjum. Rozwiązania należy dostarczyć do końca danego miesiąca. Na najwytrwalszych czekają nagrody - dyplomy, upominki rzeczowe, oceny z matematyki wagi 2 oraz oczywiście dodatnie punkty z zachowania.

Zachęcamy do zabawy!
nauczyciele matematyki,
fizyki, chemii i geografii

Nauczyciel języka rosyjskiego mgr Ewa Sabatowska ogłasza:

1. Konkurs na  kartkę z życzeniami świąteczno-noworocznymi w języku rosyjskim.

Termin upływa 20 grudnia 2017r

2. Konkurs na plakat "Na świątecznym stole - dania tradycyjnej kuchni rosyjskiej".

Termin upływa 20 grudnia 2017r

Zapraszamy gimnazjalistów
oraz uczniów klas VII
do udziału w bożonarodzeniowym konkursie plastycznym
Świąteczne Drzewko

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs
na najciekawszy strój mikołajkowy
Zimowa Kraina Elfów.

Zapraszamy uczniów do udziału
w Tygodniu Tolkiena
do międzyszkolnego konkursu
Śladami Tolkiena

>> harmonogram Tygodnia Tolkiena

Wszystkich uczniów którzy pasjonują się naukami ścisłymi, zagadkami matematycznymi, nietypowym rozwiązywaniem różnorodnych zadań i problemów zapraszamy do konkursów. Szczegóły w linkach poniżej:

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY - BARWY JESIENI

Zapraszamy uczniów klas 7 oraz gimnazjalistów do udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest ukazanie piękna polskiej jesieni. Waszym zadaniem jest wykonanie pracy, która pokaże barwy jesieni.
Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę.
Na prace czekamy do 29 X.
Sposób opisania pracy: nazwisko i imię, klasa.
Prace przyjmują: p. Monika Okrutny lub p. Elżbieta Nowak - Pardyka

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY - ŻYCIE JEST PIĘKNE!

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Celem konkursu jest uchwycenie i pokazanie wszelkich ciekawych, niecodziennych i  pozytywnych elementów życia codziennego. Fotografie powinny być wydrukowane  lub wywołane w dowolnym formacie.

Prace należy dostarczać p. Monice Okrutny, lub p. Renacie Łach do 29 października - zdjęcia powinny być opisane na odwrocie ołówkiem: imię, nazwisko, klasa.

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie plastycznym Najpiękniejsze Życzenia. Waszym zadaniem jest wykonanie ozdobnej kartki, do środka której można wpisać życzenia.

Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych oraz siódmych szkół podstawowych do udziału w konkursie Pasta Challenge.

Zadanie polega na zbudowaniu stabilnego mostu z... makaronu.

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Literackim:
Tadeusz Kościuszko - patron mojej szkoły

Archiwum ogłoszeń