SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY - BARWY JESIENI
   Zapraszamy uczniów klas 7 oraz gimnazjalistów do udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest ukazanie piękna polskiej jesieni. Waszym zadaniem jest wykonanie pracy, która pokaże barwy jesieni.
Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę.
Na prace czekamy do 29 X.
Sposób opisania pracy: nazwisko i imię, klasa.
Prace przyjmują: p.Monika Okrutny lub p. Elżbieta Nowak - Pardyka

SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY - ŻYCIE JEST PIĘKNE!
   Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Celem konkursu jest uchwycenie i pokazanie wszelkich ciekawych, niecodziennych i  pozytywnych elementów życia codziennego. Fotografie powinny być wydrukowane  lub wywołane w dowolnym formacie.

Prace należy dostarczać p. Monice Okrutny, lub p. Renacie Łach do 29 października ? zdjęcia powinny być opisane na odwrocie ołówkiem: imię, nazwisko, klasa.

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie plastycznym Najpiękniejsze Życzenia. Waszym zadaniem jest wykonanie ozdobnej kartki, do środka której można wpisać życzenia.

Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych oraz siódmych szkół podstawowych do udziału w konkursie Pasta Challenge.

Zadanie polega na zbudowaniu stabilnego mostu z... makaronu.

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Literackim:
Tadeusz Kościuszko - patron mojej szkoły

Archiwum ogłoszeń