tel: +48 41 367 61 95

Aktualności sportowe

2017/2018

Świetnie spisały się nasze siatkarki podczas zakończonych w piątek Mistrzostw Kielc w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Podopieczne Agnieszki Merwart wywalczyły brązowe medale!

I Turniej Finałowy Drużynowych Zawodów Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców
Szkół Gimnazjalnych o Mistrzostwo Kielc.

20 marca 2018 roku, Dominika Ksel i Anna Nadolna oraz Bartłomiej Herman, Adrian Gas i Piotr Kosiński zajęli II miejsca i awansowali do finału miejskiego.

W końcowej klasyfikacji drużyna chłopców zdobyła tytuł v-ce Mistrzów Kielc, zajmując II miejsce i awansując do zawodów wojewódzkich.

Dziewczęta po wyrównanej walce uplasowały się na miejscu IV.

Organizacja i sędziowanie turniejów:
Krzysztof Januchta i Zofia Bednarowska-Baltaza.

Turniej towarzyski
o nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej w Masłowie

II miejsce, po emocjonującym finale, zajęła drużyna gimnazjum, przegrywając w tie breaku z zespołem gimnazjalistów z Bilczy.

Skład drużyny:
  • Gimnazjum nr 6 - Krawczun Jan, Raczyński Oskar, Lis Oliwier, Chatys Władysław, Gas Adrian, Kosiński Piotr, Cudzik Kacper, Czech Jakub, Telka Kacper, Zając Kacper, Betka Maciej, Robak Jakub

do zawodów wojewódzkich!!!

Świetnie zaprezentowały się nasze siatkarki w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Kielc w Piłce Siatkowej Dziewcząt roczników 2002-2004.

W rozegranych w Szkole Podstawowej nr 39 na Słonecznym Wzgórzu meczach wygrały z gospodyniami turnieju - Gimnazjum nr 7 (2:0), a następnie, w pięknym stylu, pokonały faworyzowane Gimnazjum nr 26 (2:1)!

Przez dwa dni, na Stadionie Leśnym, młodzież kieleckich szkół rywalizowała w Mistrzostwach Kielc w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

Nasza sztafeta 10 x 800 metrów dziewcząt uplasowała się na miejscu 5, natomiast sztafeta chłopców na dystansie 10 x 1000 metrów była 6.

Indywidualnie - najlepsza z dziewcząt była Izabela Łos z klasy 2e, która zajęła 5 miejsce!