tel: +48 41 367 61 95

Aktualności sportowe

2018/2019

Izabela Łos, uczennica klasy IIIe, została Mistrzynią Województwa Świętokrzyskiego w biegu na 100 metrów przez płotki oraz  wywalczyła II miejsce w biegu na 200 metrów przez płotki!

Bartek Neska, także z IIIe, został Mistrzem Województwa  Świętokrzyskiego w biegu na 200 metrów przez płotki oraz zajął 4 miejsce w biegu na 300 metrów.

Opiekunowie: mgr Agnieszka Merwart, mgr Krzysztof Januchta

Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Prezydenta Kielc oraz Dyrektora X Liceum Ogólnokształcącego im. Wybickiego w Kielcach

uczennica klasy 3c - Ania Nadolna, wywalczyła trzecie miejsce.

Pozostałe dziewczęta dzielnie walczyły i zajęły odpowiednio: Ola Szczepaniak 3d - 7 miejsce; Klaudia Brożyna 3d - 8 miejsce i Julia Nadolna - 11 miejsce.

Najlepiej z chłopaków, wypadł Bartek Herman z klasy 3c, który uplasował się na 4 miejscu. Siódme miejsce wywalczył Piotrek Kosiński z 3a, a dziesiąte - Adrian Gas z 3d.

Finał Drużynowych Mistrzostw Kielc w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Chłopcy wywalczyli srebrne, a dziewczęta brązowe medale!

Drużyna chłopców w składzie - Bartek Herman i Adrian Gas pokonała Szkołę Podstawową nr 7,  Szkołę Podstawową nr 22 oraz przegrała ze zwycięzcami - Szkołą Podstawową nr 34.

Dziewczęta - Ania Nadolna, Sara Staniec i Kinga Juszczak  - wygrały ze Szkołą Podstawową nr 34, oraz uległy SP 34 i SP 22.

Opiekunowie: p. Agnieszka Merwart i p. Krzysztof Januchta

Wielkim sukcesem dla siatkarskiej drużyny chłopców, reprezentacji szkoły podstawowej okazał się rozgrywany w Zespole Szkół Katolickich oraz Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Turniej Finałowy Mistrzostw Kielc w tej dyscyplinie.

Tenisiści i tenisistki w finale Mistrzostw Kielc

We wtorek, 12 lutego 2019 r. odbyły się w naszej szkole turnieje grupowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców z roczników 2003-2005. Nasi reprezentanci swoim występami zapewnili sobie awans do rozrywek finałowych

Chłopcy, w składzie - Adrian Gas, Bartek Herman i Piotr Kosiński wygrali wszystkie swe grupowe mecze, pokonując kolejno Szkołę Podstawową nr 22 3:0, Szkołę Podstawową nr 32 3:0 oraz Szkołę Podstawową nr 39 3:0!

Dziewczęta, w składzie - Anna Nadolna, Sara Staniec i Kinga Juszczak wygrały dwa mecze - ze Szkołą Podstawową nr 32 3:0 i Szkołą Podstawową nr 39 3:0, oraz minimalnie uległy koleżankom ze Szkoły Podstawowej nr 22 3:2.

Mistrzostwach Kielc w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dwa zwycięskie mecze rozegrały dziś nasze dziewczęta w Mistrzostwach Kielc w piłce siatkowej. W grupie eliminacyjnej, najpierw pokonały Szkołę Podstawową nr 31 2:0 (-4; -18), a następnie wygrały z gospodyniami turnieju - Szkołą Podstawową nr 11 2:0 (-18, -16)!

Te dwa zwycięstwa dały naszym dziewczętom awans do Finału Mistrzostw Kielc, który rozegrany zostanie już w II półroczu.