Aktualności sportowe

2017/2018

Świetnie spisały się nasze siatkarki podczas zakończonych w piątek Mistrzostw Kielc w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Podopieczne Agnieszki Merwart wywalczyły brązowe medale!

I Turniej Finałowy Drużynowych Zawodów Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców
Szkół Gimnazjalnych o Mistrzostwo Kielc.

20 marca 2018 roku, Dominika Ksel i Anna Nadolna oraz Bartłomiej Herman, Adrian Gas i Piotr Kosiński zajęli II miejsca i awansowali do finału miejskiego.

W końcowej klasyfikacji drużyna chłopców zdobyła tytuł v-ce Mistrzów Kielc, zajmując II miejsce i awansując do zawodów wojewódzkich.

Dziewczęta po wyrównanej walce uplasowały się na miejscu IV.

Organizacja i sędziowanie turniejów:
Krzysztof Januchta i Zofia Bednarowska-Baltaza.

Turniej towarzyski
o nagrodę Dyrektora Szkoły Podstawowej w Masłowie

II miejsce, po emocjonującym finale, zajęła drużyna gimnazjum, przegrywając w tie breaku z zespołem gimnazjalistów z Bilczy.

Skład drużyny:
  • Gimnazjum nr 6 - Krawczun Jan, Raczyński Oskar, Lis Oliwier, Chatys Władysław, Gas Adrian, Kosiński Piotr, Cudzik Kacper, Czech Jakub, Telka Kacper, Zając Kacper, Betka Maciej, Robak Jakub

Gratulujemy!!!

opiekunowie: mgr Krzysztof Januchta, mgr Przemysław Długosz

Mistrzostwa Kielc Szkół Gimnazjalnych
w Koszykówce Chłopców

Powtórzyliśmy sukces z poprzednich lat
i stanęliśmy na podium
zajmując II miejsce w Kielcach!

Uzyskaliśmy awans
do zawodów wojewódzkich!!!

Świetnie zaprezentowały się nasze siatkarki w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Kielc w Piłce Siatkowej Dziewcząt roczników 2002-2004.

W rozegranych w Szkole Podstawowej nr 39 na Słonecznym Wzgórzu meczach wygrały z gospodyniami turnieju - Gimnazjum nr 7 (2:0), a następnie, w pięknym stylu, pokonały faworyzowane Gimnazjum nr 26 (2:1)!

Przez dwa dni, na Stadionie Leśnym, młodzież kieleckich szkół rywalizowała w Mistrzostwach Kielc w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

Nasza sztafeta 10 x 800 metrów dziewcząt uplasowała się na miejscu 5, natomiast sztafeta chłopców na dystansie 10 x 1000 metrów była 6.

Indywidualnie - najlepsza z dziewcząt była Izabela Łos z klasy 2e, która zajęła 5 miejsce!

Rekordy