Życzenia Świąteczne
17.04.2019
Z okazji Świąt Wielkanocnych składam najlepsze życzenia. Niech ten szczególny czas będzie dla wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku
i prawdziwej radości.

Dyr. szk. Elżbieta Rasała

Informacja o egzaminach ósmoklasisty

Uwaga ósmoklasiści!
   Przypominamy, że w najbliższy poniedziałek zaczynają się egzaminy dla uczniów klas ósmych według ustalonego wcześniej harmonogramu.
   Pamiętajcie, żeby codziennie zabrać ze sobą legitymacje szkolne, długopisy z czarnymi wkładami oraz optymizm i dobry humor.
Życzymy połamania piór!
Informacja o egzaminach klas trzecich
09.04.2019
Uwaga gimnazjaliści!
   Przypominamy, że jutro zaczynają się egzaminy gimnazjalne według ustalonego wcześniej harmonogramu.
   Zabieramy ze sobą codziennie legitymacje szkolne, długopisy z czarnymi wkładami oraz optymizm i dobry humor.
Życzymy połamania piór!