Spektakl teatralny

Przedstawienie „Pinokio”, jest oparte na utworze Carla Collodiego „Pinokio”. Aktorzy przedstawili nam współczesną wersję historii „Pinokia”. Opowiadają ją wędrowni aktorzy, którzy z miasta do miasta przemieszczają się samochodem i chodzą w ubraniach, jakie codziennie oglądamy na ulicy. Zachwyt budził cały spektakl ze świetną, inspirowaną jazzem muzyką i piosenkami. Piękne dekoracje i kostiumy, nasycone wspaniałymi dla oka barwami bardzo nam się podobały. W czasie spektaklu na sali panowała cisza i skupienie przerywane czasami wybuchami śmiechu. Najlepszą oceną spektaklu były uśmiechnięte, zadowolone buzie dzieci, które opuszczając salę teatralną, nuciły piosenkę: „Z miasta do miasta…”.

Pobyt uczniów w teatrze, pozwoli im w przyszłości być prawdziwymi odbiorcami dóbr kultury.